نمایش 1–20 از 177 نتیجه

محلول الکلی ضدعفونی کننده(antiseptics) پوست محل تزریق. تزریقات یکی از روشهای مرسوم در تجویز داروها می باشد و عدم رعایت اصول آماده سازی پوست پیش از انجام تزریقات می تواند منجر به افزایش خطر ابتلای گیرنده خدمات درمانی به عفونتهای خون ونسج نرم شود. به همین دلیل استفاده از ترکیبات آنتی سپتیک ویژه ضدعفونی پوست قبل از انجام تزریقات توصیه می شود.این محصول با پوست سازگار بوده و فاقد اثرات آلرژیک میباشد.

درمان عفونت های ناشی از میکروب های حساس به ترکیب بنزیل پنی سیلین پروکائین و دی هیدرواسترپتومایسین که باعث التهاب حاد می شوند.‌

اگزابایوپن | Exabiopen علیه طیف گسترده‌ای از باکتری‌های گرم منفی و گرم مثبت و گونه‌های لپتوسپیرا عمل می‌کند.

آپرامایسین بر روی باکتری‌های گرم منفی مانند بردتلا برونکوسپتیکا، ای کولای، ویبریو کولای، کلبسیلا، سودوموناس آئروژینوزا، شیگلا، سالمونلا و پروتئوس و بعضی از باکتری‌های گرم مثبت مانند استافیلوکوک ها و استرپتوکوک ها موثر می‌باشد.‌

آنتریسید | Entricid در حیواناتی که به باسیتراسین حساسیت دارند و نیز دارای نارسایی کلیوی می باشند مصرف این دارو مجاز نمی باشد.

آنتی بیوتیکی وسیع الطیف میباشد که علیه باکتری های هوازی و بی هوازی گرم مثـبت و گرم منفی، مایکـوپلاسمـاها، ریکتزیاها، کلامیدیاها و بعضی پروتوزوآها مؤثراست.

کلی میکسین® | ®Colimixin برای درمان عفونتهای رودهای ناشی از اشریشیاکلی، سالمونلا‌ و سایر باکتریهای گرم منفی به کار می رود.

دانوکسیفن رویان® | ®Danoxifen Rooyan در درمان تورم کیـسـه های هـوایی، عـوارض تنفسی وعفونت های ناشی ازE.Coli ومایکوپلاسما (CRD Complex) در طیور گوشـتی و پولت ها و نیز مایکوپلاسموز طیور گوشتی در هفته اول زندگی کاربرد دارد.

این دارو بر باکتری های گرم منفی، مایکوپلاسماها و بعضی از گرم مثبت ها اثر دارد. دیفلوکساسین داروی انتخابی عفونت ناشی از باکتری E.coli‌، پاستورلا و مایکوپلاسماها می باشد.‌

دیفلو رویان® | ®Diflo Rooyan بر باکتری های گرم منفی، مایکوپلاسماها و بعضی از گرم مثبت ها اثر دارد . دیفلوکساسین داروی انتخابی عفونت ناشی از باکتری E.Coli و مایکوپلاسما گالی سپتیکوم (CRD Complex) در مرغ ها و بوقلمونها است. ضمناً در درمان پاستورلوز بوقلمون ها نیز استفاده می شود.

داکسی فورت رویان® | ®Doxyforte Rooyan در درمان کلی باسیلوز ناشی از CRD ,E.coli ناشی از مایکوپلاسما گالی سپتیکوم، پلی آرتریت ناشی از مایکوپلاسما سینویه در طیور، وبای ناشی از پاستورلامولتو سیدا، ورم روده نکروتیک ناشی از کلستریدیا، سالمونلوزیس، عفونت های استرپتوکوکی، استافیلوکوکی، اورنیتوز و کلامیدیوز مصرف این دارو توصیه می گردد.

داکسی سایکلین در پیشگیری و درمان کلی باسیلوز، مایکو پلاسموز، عفونت های مفصلی، پاستورلوز، ورم عفونی روده ها (کلستریدیوز) و عفونت های ناشی از طیف وسیعی از باکتری های گرم مثبت و گرم منفی مانند استرپتوکوکوس، سالمونلا، استافیلوکوکوس، پسودوموناس و کلامیدیا کاربرد دارد.‌

داکسی تن رویان® | ®Doxyten Rooyan در درمان کلی باســیلوز، CRD ناشی از مایکوپلاسما، عفونتهای مفصلی، سینوویت عفونی طیور (بیماری تاج آبی)، پاستورلوز (وبای طیور)، ورم روده نکـروتـیـک نـاشی از کلستریدیا، کوریزای عفونی ناشی از هموفیلوس، عفونت کیسه های هوایی، سالمونلوز و عفونت های استافیلوکوکی کاربرد دارد.

انروپلاس اس (پمپ) | Enro plus S برای درمان بیماری های عفونی منفرد و یا مخلوط ناشی از باکتری های گرم مثبت و منفی هوازی و مایکوپلاسما ها در مرغ و بوقلمون نظیر‌ CRD‌، کلی سپتی سمی ، وبای مرغ ها، کوریزای عفونی، سالمونلوز و سایر عفونت های ناشی از باکتری های حساس به انروپلاس اس (پمپ) | Enro plus S استفاده می گردد. ‌

انروپلاس اس | Enro plus S برای درمان بیماری های عفونی منفرد و یا مخلوط ناشی از باکتری های گرم مثبت و منفی هوازی و مایکوپلاسما ها در مرغ و بوقلمون نظیر CRD، کلی سپتی سمی ، وبای مرغ ها، کوریزای عفونی، سالمونلوز و سایر عفونت های ناشی از باکتری های حساس به این دارو استفاده می گردد. ‌

انرو فلوکساسین 10% رویان | Enrofloxacin 10% Rooyan برای درمان بیماری های عفونی منفرد و یا مخلوط ناشی از باکتری های گرم مثبت و گرم منفی هوازی و مایکوپلاسماها در مرغ و بوقلـمـون نـظـیر CRD، کلی سپتی سمی، وبای مرغان، کوریزای عفونی، سالمونلوز و سایر عفونت های ناشی از باکتری های حساس به این دارو استفاده می گردد.

اریترووت | Erythrovet جهت درمان بیماری مزمن تنفسی (CRD) ناشی از عفونت های مایکوپلا‌سمایی، درمان عفونت های تنفسی حساس به اریترومایسین و بیماری های باکتریایی همچون استافیلوکوکوس اورئوس (آرتریت عفونی)، عفونت های کلستریدیایی، اِوی باکتریوم پاراگالیناروم (کوریزای عفونی) و پاستورلا‌ مولتوسیدا در طیور مورد کاربرد قرار می گیرد.

فلوئورفن رویان(پمپ) | Fluorfen Rooyan در درمان انواع عفونت های ناشی از باکتری های گرم منفی و گرم مثبت مانند استرپتوکوک ها، ‌استافیلوکوک ها، کلستریدیوم ها، ‌E.Coli، پاستورلا مولتوسیدا و همچنین سالمونلاتیفی موریوم ‌موثر می باشد.‌

‌فلوئورفن رویان | Fluorfen Rooyan در درمان انواع عفونت های ناشی از باکتری های گرم منفی و گرم مثبت مانند استرپتوکوک ها، ‌استافیلوکوک ها، کلستریدیوم ها، ‌E.Coli، پاستورلا مولتوسیدا و همچنین سالمونلاتیفی موریوم ‌موثر می باشد.‌

معرفی شرکت رویان دارو

 

با کمی دقت متوجه این موضوع می‌شوید که تغذیه روزانه ما تا حد زیادی به دام ها و طیور مربوط می‌شود. از طرفی رسیدگی به حیوانات خانگی نیز اهمیت بسیار بالایی دارد. شرکت تولیدی روبان دارو یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده محصولات دامی می‌باشد که با هدف حفظ سرمایه دامی کشور تاسیس شده است.

شرکت دارو سازی رویان دارو در سال 1384 با نام اولیه جامدات آفاق با هدف ارتقا سلامت و بهداشت جمعیت دام، طیور و آبزیان تاسیس گردید و با یک برنامه ریزی دقیق، برنامه توسعه صنعت خود را در قالب فاز های چهارگانه به کمک بهره گیری از نیرو های متخصص در بخش های مختلف (داروسازی، دامپزشکی، مهندسی و ...) تدوین کرد.

فاز اول توسعه این صنعت، طراحی، ساخت و بهره برداری از کارخانه جدید تولید دارو های دامی بود که در طی نه ماه در شهرک صنعتی شرق استان سمنان به نتیجه رسید و در سال 1388 بهره برداری از این کارخانه بطور رسمی آغاز شد.

تنها دو سال پس از افتتاح فاز اول زمان لازم بود تا فاز دوم توسعه این صنعت با هدف راه اندازی خط تولید دارو های تزریقی دامپزشکی به سرانجام برسد.

این شرکت در تلاش است تا در آینده ای نزدیک نسبت به راه اندازی فاز سوم و چهارم توسعه خود اقدام نماید. هدف راه اندازی فاز سوم و چهارم تولید داروهای تزریقی و خوراکی انسانی، واکسن های دامی، داروهای های تک و بایوتک می‌باشد.

دفتر مرکزی این شرکت شامل بخش های مختلف فروش، بازاریابی، تبلیغات و ... در تهران واقع شده است. قابل ذکر است که در هر مرحله از طرح توسعه این صنعت زمینه اشتغال زایی تا حد زیادی فراهم شده است و در طرح های بعدی نیز این صنعت در تلاش است تا زمینه اشتغال زایی را برای بیش از 100 نفر فراهم کند.

شرکت رویان دارو برای معرفی محصولات شرکت خود در سطح بین المللی کلیه محصولات خود را در بارکد بین المللی و ملی ثبت نموده است.

افتخارات:

  • اخذ استاندارد های ISO9002 در مدیریت
  • اخذ استاندارد GMP در تولید
  • اخذ گواهینامه استاندارد اروپا (CE) در سال 1391

 

محصولات:

محصولات غیر تزریقی شرکت رویان دارو شامل:

1) آنتی بیوتیک ها

2) ويتامين ها و مکمل ها

3) ضد كوكسيديوزها

4) ضدانگل ها

5) ضدعفوني كننده ها

6) اقلام دارويي ديگر

و محصولات تزریقی شرکت رویان دارو شامل:

1) آنتی بیوتیک ها

2) ضد التهاب ها

3) ضد انگل ها

4) هورمون ها

5) ویتامین ها و مکمل ها

6) متفرقه

می باشند.

مجموعه هلث طب، زیرمجموعه شرکت سلامت مهر گردون، سعی دارد تا محصولات شرکت رویان دارو را همانند نمایندگی های رسمی این شرکت عرضه نماید.

جهت مشاهده و خرید محصولات شرکت رویان دارو به سایت هلث طب، بخش محصولات دامپزشکی مراجعه نمایید.