نمایش دادن همه 4 نتیجه

باند سوختگی سالم دارای خاصیت ارتجاعی طولی و عرضی می باشد و جهت پوشش و نگهداری زخم های ناشی از سوختگی کاربرد دارد و به هیچ عنوان موجب محدودیت حرکت بیمار نمی شود. رنگ این باند جهت جلوگیری از دیده شدن عفونت و ترشحات زخم به رنگ قهوه ای تولید می شود.

این نوع باند جهت ایجاد کشش نیاز به نیروی بالایی دارند و به همین خاطر فشار زیادی به محل بانداژ شده وارد می کند. معمولا از این باند ها برای کاهش ورم، درمان اختلالات وریدی، درمان آسیب های ورزشی و … استفاده می شود. این باند در عرض های 5، 7.5، 10، 15 و 20 با طول 450 سانتی متر عرضه می شوند.

باند پانسمان کناربافته سالم به دلیل خاصیت ارتجاعی عرضی که دارد به راحتی جهت نگهداری پانسمان بخصوص در نواحی خمیده بدن مورد استفاده قرار می گیرد. این باند به خوبی شکل بدن را به خود می گیرد و هیچگونه محدودیت حرکتی برای شخص ایجاد نمی کند. این باند حرارت مناسب را حفظ و از سرد شدن زخم جلوگیری می کند.
باند های خود چسب همانند دیگر باند ها جهت پوشاندن ناحیه جراحت و جلوگیری از عفونت و آلودگی زخم مورد استفاده قرار می گیرند. تفاوت این باند با دیگر باند ها قابلیت خود چسب بودن آن است و نیازی به استفاده از گیره یا گره زدن باند نیست. اما دقت کنید این باند فقط روی خودش می چسبد و قابلیت چسبندگی روی پوست را ندارد.

معرفی برند پزشکی سالم

برند های پزشکی سالم و ساینا دو برند شرکت تولیدی ابزار درمان می باشند که در سال 1364 فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مصرفی پزشکی و اورژانسی آغاز کرد.

تکنولوژی در قرن 21 روز به روز در حال توسعه است و نیاز های مردم نیز متناسب با این رشد، تغییر می کند. مدیریت شرکت ابزار درمان همواره در تلاش است تا خط تولید خود را متناسب با تکنولوژی روز بهبود بخشد و از بروز ترین تکنولوژی ها برای تولید محصولات خود استفاده کند.

این شرکت بر پایه 3 اصل "افزایش سطح رضایت مشتری"، "کاهش ضایعات" و " افزایش سهم بازار و تنوع محصولات" استوار است و توانسته با کسب نشان CE از شرکت QS سوئیس و گواهی نامه های استاندارد ISO13485 و ISO9001 اعتبار و کیفیت محصولات خود را اثبات کند.

این شرکت با ایجاد آزمایشگاه های کنترل کیفیت و راه اندازی واحد تحقیق و توسعه در پی ایجاد یک واحد جامع و کامل برای تولید انواع محصولات دارویی، پزشکی و بهداشتی می باشد.

شرکت ابزار درمان در سال 1387 به عنوان یکی از 8 واحد برتر تولیدکننده دارو و تجهیزات پزشکی از جانب وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی انتخاب شد.

محصولات

محصولات این شرکت شامل:

- انواع گاز ها

     گاز وازلینه

     گاز و باند طبی

- انواع باند ها

     باند سوختگی

     باند کشی فشار بالا، متوسط و کم

     باند خودچسب

     باند لوله ای

     باند گچی

     باند پانسمان کنار بافته سالم

     باند پانسمان کنار بافته ساینا

- انواع ساپورت ها

     ساپورت های پزشکی و ورزشی

- انواع ژل ها

     ژل های پزشکی

     ژل های لوبریکانت آموزشی

- ماسک پزشکی

- ژل ضدعفونی کننده

جهت مشاهده و خرید محصولات برند سالم و ساینا به سایت هلث طب، بخش پانسمان مراجعه نمایید.