نمایش یک نتیجه

باند پانسمان کنار بافته ساینا قابلیت کشسانی بسیار بالایی دارد و جهت نگهداری پانسمان در تمامی قسمت های بدن، حتی قسمت های خمیده و متحرک، مورد استفاده قرار می گیرد. این باند هیچگونه محدودیت حرکتی برای شخص ایجاد نمی کند و در هر قسمت از بدن که مورد استفاده قرار گیرد اجازه حرکت آزادانه را به آن قسمت می دهد.

معرفی برند پزشکی ساینا

برند های پزشکی سالم و ساینا دو برند شرکت تولیدی ابزار درمان می باشند که در سال 1364 فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم مصرفی پزشکی و اورژانسی آغاز کرد.

تکنولوژی در قرن 21 روز به روز در حال توسعه است و نیاز های مردم نیز متناسب با این رشد، تغییر می کند. مدیریت شرکت ابزار درمان همواره در تلاش است تا خط تولید خود را متناسب با تکنولوژی روز بهبود بخشد و از بروز ترین تکنولوژی ها برای تولید محصولات خود استفاده کند.

این شرکت بر پایه 3 اصل "افزایش سطح رضایت مشتری"، "کاهش ضایعات" و " افزایش سهم بازار و تنوع محصولات" استوار است و توانسته با کسب نشان CE از شرکت QS سوئیس و گواهی نامه های استاندارد ISO13485 و ISO9001 اعتبار و کیفیت محصولات خود را اثبات کند.

این شرکت با ایجاد آزمایشگاه های کنترل کیفیت و راه اندازی واحد تحقیق و توسعه در پی ایجاد یک واحد جامع و کامل برای تولید انواع محصولات دارویی، پزشکی و بهداشتی می باشد.

شرکت ابزار درمان در سال 1387 به عنوان یکی از 8 واحد برتر تولیدکننده دارو و تجهیزات پزشکی از جانب وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی انتخاب شد.

محصولات

محصولات این شرکت شامل:

- انواع گاز ها

     گاز وازلینه

     گاز و باند طبی

- انواع باند ها

     باند سوختگی

     باند کشی فشار بالا، متوسط و کم

     باند خودچسب

     باند لوله ای

     باند گچی

     باند پانسمان کنار بافته سالم

     باند پانسمان کنار بافته ساینا

- انواع ساپورت ها

     ساپورت های پزشکی و ورزشی

- انواع ژل ها

     ژل های پزشکی

     ژل های لوبریکانت آموزشی

- ماسک پزشکی

- ژل ضدعفونی کننده

جهت مشاهده و خرید محصولات برند سالم و ساینا به سایت هلث طب، بخش پانسمان مراجعه نمایید.