نمایش دادن همه 15 نتیجه

استفاده از سرنگ انسولین یکی از رایج ترین و در عین حال ارزان ترین راه های تزریق انسولین می باشد. همچنین افراد دیابتی که از ترکیب دو نوع انسولین استفاده می کنند، می توانند از این نوع سرنگ استفاده کنند.
سرنگ خود تخریب یزد پس از یکبار مصرف از کار افتاده و امکان استفاده مجدد از آن نیست، به همین دلیل امکان انتقال بیماری در این نوع سرنگ ها صفر است. از این نوع سرنگ بطور عمده برای واکسیناسیون استفاده می شود.
سرنگ 20 سی سی لوئرلاک یزد به دلیل پیچ شدن سرسوزن (Needle) و برل امکان جدا شدن سرسوزن را ندارد. در این حالت امکان ورود هوا و همچنین نشتی ماده داخل سرنگ به حداقل می رسد.
هر گاه هدف تزریق یا خارج کردن مقدار زیاد مواد باشد می توان از این نوع سرنگ استفاده کرد. سرنگ 50 میلی لیتر گاواژ یزد به دلیل حجم زیادی که نسبت به سایر سرنگ ها دارد برای تزریق مواد خوراکی به معده، شستشوی معده و همچنین خارج کردن ترشحات از بدن بیماران استفاده می شود.
از سرنگ 2 میلی لیتر دو تکه یزد برای تزریقات زیر پوستی و وریدی استفاده می شود. سر سوزن این نوع سرنگ به دلیل دو تکه بودن از بدنه سرنگ جدا می باشد.
از سرنگ 2 میلی لیتر دو تکه یزد برای تزریقات زیر پوستی و وریدی استفاده می شود. سر سوزن این نوع سرنگ به دلیل دو تکه بودن از بدنه سرنگ جدا می باشد.
سرنگ های 10 میلی لیتر سه تکه یزد برای استفاده در لوله های پزشکی و اعمال پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند. در این نوع سرنگ سرنگ سرسوزن از بدنه جدا می باشد و همچنین به دلیل سه تکه بودن یک گسکت نیز همراه با سرنگ می باشد.
سرنگ 5 میلی لیتر لوئرلاک سه تکه یزد برای تزریقات زیر پوستی استفاده می شود. به دلیل لوئرلاک بودن نوک سرنگ و همچنین وجود گسکت در آن امکان نشتی و جدا شدن سرسوزن هنگام تزریق تا حد زیادی کاهش یافته است.
سرنگ 5 میلی لیتر سه تکه یزد برای تزریقات زیر پوستی و وریدی مورد استفاده قرار می گیرد. سرسوزن این محصول از بدنه جدا بوده و برای کاهش نشتی از گسکت در این محصول استفاده می شود.
سر سوزن این محصول از بدنه جدا می باشد و معمولاً برای تزریقات زیر پوستی و وریدی مورد استفاده قرار می گیرد.
سرنگ 3 سی سی سه تکه یزد شامل سر سوزن، بدنه و گسکت بصورت جداگانه است و بطور عمده برای تزریقات زیر پوستی و وریدی استفاده می شود.
سرنگ 2 میلی لیتر سه تکه یزد معمولاً برای تزریقات فشار بالا و همچنین زیر پوستی مورد استفاده قرار می گیرد.
کاربرد سرنگ ۵۰ سی‌سی پیستون‌دار، تزریق انواع آنتی‌بیوتیک‌ها و مواد بیهوشی به صورت عضلانی و تزریق زیرپوستی است. همچنین برای انجام نمونه برداری های آزمایشگاهی بدون سرسوزن و آزمایش‌های بالینی نیز از این سرنگ استفاده می‌شود.
کاربرد سرنگ ۲۰ سی‌سی پیستون‌دار لوئراسلیپ یزد، تزریق انواع آنتی‌بیوتیک‌ها و مواد بیهوشی به صورت عضلانی و تزریق زیرپوستی است. همچنین می‌توان با استفاده از این سرنگ، نمونه برداری آزمایشگاهی بدون سرسوزن و آزمایش‌های بالینی را انجام داد.در سرنگ های سه تکه یزد، پیستون به صورت کامل از بدنه سرنگ خارج و جدا میگردد.

معرفی شرکت یزد سرنگ

کارخانه تولیدی یزد سرنگ در استان یزد واقع در شهرک صنعتی یزد در سال 1365 به منظور تولید انواع سرنگ یکبار مصرف احداث گردید. این شرکت به منظور شروع تولیدات خود، ماشین آلاتی از قبیل ماشین های تزریق، قالبها، دستگاه های چاپ و مونتاژ، سیستم بسته بندی و سیستم کامل استریل را از شرکت ENGEL اتریش تهیه کرد. در سال 1373 با اضافه کردن 2 خط تولید انسولین و سرنگ 20 سی سی ظرفیت تولید خود را به 70 میلیون عدد در سال رساند و در سال 1384 با تولید سرنگ خود تخریب 5 سی سی و سرنگ یکبار مصرف دندانپزشکی ظرفیت تولید خود را به 128 میلیون عدد افزایش داد. این شرکت با استفاده از روش تولید GMP (شرایط خوب تولید-Good Manufacturing Practice) استاندارد های ملی ایران و سیستم مدیریت کیفیت سعی در بهبود کیفیت و رضایت بخشی مشتریان را دارد.

امروزه این شرکت با تولید سرنگ های خود تخریب 0.5 میلی لیتر و 0.5 میلی لیتر سه تکه ای، سرنگ انسولین 1 میلی لیتر، سرنگ لوئرلاک 2.5 سی سی، 5 سی سی، 20 سی سی و 50 سی سی و سرنگ های 2 سی سی، 5 سی سی و 10 سی سی دو تکه ای و سه تکه ای، 3 سی سی سه تکه ای، 20 سی سی سه تکه ای، 50 سی سی گاواژ و انواع سرنگ های یکبار مصرف دندانپزشکی تولیدات سالانه خود را به 150 میلیون عدد رسانده است.

 اهداف بعدی این شرکت تکمیل محصولات پزشکی از جمله سر سوزن و آنژیوکت و همچنین تولید سرنگ های خود تخریب در حجم های مختلف می باشد.

با مشاهده کاتالوگ محصولات شرکت یزد سرنگ می توانید با تنوع و مشخصات محصولات آشنا شوید.

با مراجعه به بخش تزریقات سایت هلث طب اقدام به خرید محصولات این شرکت نمایید.