نمایش دادن همه 5 نتیجه

در ساخت چسب ضد حساسیت شیشه ای 3M(transpore) از مرغوب ترین الیاف استفاده شده است.

مهم‌ترین ویژگی چسب ضد حساسیت کاغذی 3M قدرت چسبندگی آن است که در هنگام وجود رطوبت و نم نیز، چسبندگی خود را حفظ می کند و از جمع شدن آب در زیر آن جلوگیری می‌کند.

در ساخت چسب ضد حساسیت شیشه ای 3M(transpore) از مرغوب ترین الیاف استفاده شده است.

چسب بخیه سری استری استریپ از کمپانی 3M آمریکا برای مراقبت از زخم و افزایش قدرت بافت زخم با ساختاری غیر تهاجمی به کاهش ریسک اسکار و آلودگی بسیار کمک می کند. در مقایسه با سوچر و منگنه پوستی آسیب کمتری برای پوست ایجاد کرده و ظاهر بافت پس از نقاهت را کمتر تغییر می دهد.در ضمن چسب بخیه 3M مدل Steri-Strip قابل استفاده در مراکز اورژانس، اتاق مراقبتهای ویژه، اورتوپدی،اطفال، زایمان، اطاق عمل، کلینیکها و مطبهای تخصصی و مراکز جراحی محدود میباشد.

این چسب ضد حساسیت (میکروپور) برای پانسمان کردن انواع جراحات بعد از اعمال جراحی، ثابت نگه داشتن پانسمان‌ها، و چسباندن انواع لوله‌های پزشکی به کار می‌رود.

معرفی کمپانی 3M

شرکت 3M یک شرکت چند ملیتی آمریکایی است که در زمینه های مختلفی همچون صنعتی، پزشکی، ایمنی و کالاهای مصرفی فعالیت دارد. این کمپانی امروزه بیش از 60000 محصول از جمله  انواع چسب های پزشکی، لوازم الکتریکی، محصولات دندانپزشکی و ارتودنسی، فیلم های نوری و ... را تولید می‌کند. این شرکت در بیش از 60 کشور دنیا، شرکت، دفتر و آزمایشگاه تولید و اجرا دارد. این خود نشانی از عظمت این شرکت در سطح بین المللی می‌باشد. علاوه بر این محصولات این شرکت در بیش از 200 کشور جهان عرضه می شود.

تاریخچه

کمپانی 3M در ابتدا با نام شرکت تولیدی و معدن کاری مینه سوتا (Minnesota Mining and Manufacturing) توسط 5 بازرگان در سال 1902 در مینه سوتا آمریکا تاسیس گردید. هدف ابتدایی این شرکت استخراج سنگ فرش برای جایگزینی آن با الماس برش بود که با شکست مواجه شد. پس از شکست در استخراج سنگ فرش، بنیان گذاران این شرکت تصمیم به تولید کاغذ سمباده کردند و توانستند در سال 1916 به ثبات اقتصادی دست پیدا کنند. امروزه این شرکت دارای چهار گروه تجاری متمرکز بر ایمنی و صنعتی، حمل و نقل و الکترونیک، مراقبت های بهداشتی و محصولات مصرفی است. دفتر مرکزی این شرکت در میپل وود مینه سوتا قرار دارد. در سال 2018 کمپانی 3M در مجموع توانست مبلغ 32.8 میلیارد دلار را از فروش محصولات خود دریافت کند و رتبه 95 را در لیست بزرگترین شرکت های ایلات متحده کسب نماید.

محصولات

محصولات این کمپانی در برند های مختلفی از جمله ace، filtrete، scotch و ... در سراسر جهان عرضه می شود.

همچنین این شرکت علاوه بر محصولات پزشکی همانند چسب های پزشکی، لوازم دندانپزشکی و ارتودنسی و ... محصولات الکتریکی همانند چسب برق، تجهیزات برقی و محصولاتی نظیر فیلم های نوری، مواد عایق، لوازم بهداشتی خانگی و ... تولید می کند.

جهت مشاهده چسب های بخیه و ضد حساسیت 3M می توانید به سایت هلث طب، بخش چسب پزشکی مراجعه نمایید.