نمایش 1–20 از 29 نتیجه

آنژیوکت سفید بی بران با سرسوزن گیج 17 اغلب جهت تزریق مقدار زیادی مایعات و کلوئید ها در بزرگسالان مورد استفاده قرار می گیرد. هرچه سایز گیج سرسوزن بیشتر باشد، قطر سرسوزن کمتر می شود.

آنژیوکت زرد بی بران با سرسوزن گیج 24 اغلب در جراحی کودکان و نوزادان مورد استفاده قرار می گیرد. دلیل این امر کوچک بودن قطر سرسوزن این آنژیوکت است.

آنژیوکت آبی بی بران با سرسوزن گیج 22 اغلب جهت تزریقات وریدی دارو و مایعات با سرعت جریان متوسط در کودکان، نوجوانان و افراد سالخورده مورد استفاده قرار می گیرد.

آنژیوکت صورتی بی بران با سرسوزن گیج 20 اغلب جهت تزریق خون، دارو و تزریقات وریدی مورد استفاده قرار می گیرد. هرچه سایز گیج سرسوزن بیشتر باشد، قطر سرسوزن کمتر می شود.

آنژیوکت سبز بی بران با سرسوزن گیج 18 اغلب جهت تزریق مقدار زیادی مایعات و کلوئید ها در بزرگسالان مورد استفاده قرار می گیرد. هرچه سایز گیج سرسوزن بیشتر باشد، قطر سرسوزن کمتر می شود.

آنژیوکت طوسی بی بران با سرسوزن گیج 16 اغلب جهت تزریق مقدار زیادی مایعات و کلوئید ها در بزرگسالان مورد استفاده قرار می گیرد. هرچه سایز گیج سرسوزن بیشتر باشد، قطر سرسوزن کمتر می شود.

آنژیوکت نارنجی بی بران با سرسوزن گیج 14 اغلب جهت تزریق مقدار زیادی مایعات و کلوئید ها در بزرگسالان مورد استفاده قرار می گیرد. هرچه سایز گیج سرسوزن بیشتر باشد، قطر سرسوزن کمتر می شود.

از دسته نخ های غیر قابل جذب غیر طبیعی (Synthetic non-Absorbable Sutures) می‌باشد. این نخ از جنس استیل ضد زنگ (stainless steel) بوده و بصورت تک رشته ای یا چند رشته ای موجود است.

از دسته نخ های غیر قابل جذب مصنوعی (Synthetic non-Absorbable Sutures) می‌باشد. این نخ از جنس نایلون (polyamide) و تک رشته ای است.

از دسته نخ های غیر قابل جذب طبیعی (Natural non- Absorbable Sutures) می‌باشد. این نخ از جنس ابریشم یا سیلک (Silk) و چند رشته ای است.

از دسته نخ های غیر قابل جذب غیر طبیعی (Synthetic non- Absorbable Sutures) می‌باشد. این نخ از جنس پلی آمید (polyamide) و چند رشته ای است.

از دسته نخ های غیر قابل جذب غیر طبیعی (Synthetic non- Absorbable Sutures) می‌باشد. این نخ از جنس پلی استر (polyester) و چند رشته ای است.

از دسته نخ های غیر قابل جذب غیر طبیعی (Synthetic non- Absorbable Sutures) می‌باشد. این نخ از جنس پلی استر (polyester) و چند رشته ای است.

از دسته نخ های غیر قابل جذب غیر طبیعی (Synthetic non-Absorbable Sutures) می‌باشد. این نخ از جنس پلی پروپیلن (polypropylene) و تک رشته ای است.

از دسته نخ های قابل جذب طبیعی (Natural Absorbable Sutures) می‌باشد. این نخ از بافت های همبند خالص (عمدتاً کلاژن) ساخته شده و تک رشته ای است.

از دسته نخ های قابل جذب طبیعی (Natural Absorbable Sutures) می‌باشد. این نخ از بافت های همبند خالص (عمدتاً کلاژن) ساخته شده و تک رشته ای است.

از دسته نخ های قابل جذب غیر طبیعی (Synthetic Absorbable Sutures) می‌باشد. این نخ از جنس پلی دیوکسانون (polydioxanone) و تک رشته ای است.

از دسته نخ های قابل جذب غیر طبیعی (Synthetic Absorbable Sutures) می‌باشد. این نخ از جنس گلیکونیت (Glyconate) و تک رشته ای است.

از دسته نخ های قابل جذب غیر طبیعی (Synthetic Absorbable Sutures) می‌باشد. این نخ از جنس پلی گلیکولیک اسید (polyglycolic acid) و چند رشته ای است. مدت زمان جذب این نخ از نخ safil کمتر است.

از دسته نخ های قابل جذب غیر طبیعی (Synthetic Absorbable Sutures) می‌باشد. این نخ از جنس پلی گلیکولیک اسید (polyglycolic acid) بوده و به صورت چند رشته و تک رشته موجود است.

درباره شرکت بی بران (B BRAUN)

شرکت آلمانی بی بران از بزرگترین شرکت های بین المللی تولید کننده انواع تجهیزات پزشکی و دارویی است که بالغ بر 63000 کارمند در سطح جهانی دارد و در بیش از 60 کشور جهان دارای نمایندگی و دفتر می باشد. این خود نشانی از پر طرفدار بودن محصولات این شرکت دارد. با این وجود دفتر مرکزی این شرکت در شهر ملزونگن در ایالت هسن کشور آلمان (Melsungen,Germany) قرار دارد.

تاریخچه

این کمپانی در سال 1839 (1218 شمسی) ابتدا نه به عنوان یک صنعت بلکه به عنوان داروخانه با هدف عرضه گیاهان دارویی تاسیس گردید. بعد از گذشت چند سال و با احداث کارخانجات تولیدی، خط تولید محصولات پزشکی این صنعت شروع شد. در ابتدا اصلی ترین و عمده ترین تولید این شرکت نخ های بخیه بود که به کمک این محصول توانست شروع به عرضه محصولات خود در بیمارستان ها کند. در دهه های بعدی این شرکت توانست تا انواع محصولات پزشکی را به خط تولید خود اضافه کند و خط تولیدات خود را کامل کند.

کمپانی B BRAUN پس از کامل کردن تولیدات خود در آلمان، امکانات تولید و عرضه در کشور هایی نظیر اسپانیا، ایتالیا، فرانسه، مجارستان، سوئیس، اسلواکی، برزیل، مالزی، جمهوری چک، انگلستان و آمریکا را فراهم کرد و صنعت خود را گسترش داد. مهمترین هدف بلند مدت این شرکت که باعث پیشرفت روزمره آن از یک داروخانه به یک صنعت بین المللی شد، هدف محافظت و بهبود سلامتی مردم می باشد.

از افتخارات این شرکت کسب لقب بهترین شرکت آلمانی برای کار در سال 2009 (1388 شمسی) می باشد.

توسعه این شرکت به گونه ای بوده است که در سال 2018 (1397 شمسی) در آمد این شرکت نزدیک به 7 میلیارد یورو بوده است.

محصولات شرکت

امروزه کمپانی بی بران بیش از 5000 محصول را عرضه می کند که بالای 95% این محصولات تولیدات خود شرکت می باشند.

محصولات این شرکت را می توان به دسته بندی های زیر تقسیم کرد:

 • پمپ های تزریق
 • ملزومات آنکولوژی
 • محلول های ضد عقونی
 • محصولات جراحی شامل تیغ جراحی و نخ جراحی
 • دستگاه های دیالیز
 • CRRT
 • لوازم مصرفی عمومی

شرکتهای زیر مجموعه B Braun آلمان

Aesculap، یکی از شرکتهای زير مجموعه هاي كمپاني بزرگ و مطرح بی بران ( B Braun ) آلمان بوده که با پیشرو بودن و ارائه راه حل های نوآورانه در صنعتی پزشکی از جمله تولیدات محصولات جراحی، فعالیت خود را از سال 1974 میلادی تا به امروز ادامه داده است.

تولیدات محصولات شرکت Aesculap (اسکلاپ) شامل انواع ابزار و تجهیزات جراحی، تیغهای بیستوری (تیغ جراحی)، مخصوص جراحی های ارتوپدی، جراحی مغزو اعصاب، جراحی ستون فقرات، جراحی عمومی و سایر جراحیهای متداول بوده که با شناخت فرصتهای موجود بازار و شناسایی نیازهای مشتری روز به روز در جهت بهبود آن اقدام می کند.

اين كمپاني همچنین به طور فعال و مستمر با تاسیس آکادمی Aesculap سعی در ارائه برنامه خدمات آموزشی کاربردی و بین المللی را داشته که سعی در کمک نمودن به دانش و اشتغال را دارد.

نخ های جراحی شرکت بی بران در دو دسته قابل جذب و غیر قابل جذب به صورت زیر می‌باشند:

نخ های قابل جذب:

 • مونوسین- Monosyn (مصنوعی)
 • مونوپلاس- Monoplus (مصنوعی)
 • سافیل- Safil (مصنوعی)
 • سافیل کوئیک- Safil Quick (مصنوعی)
 • سافتکت کروم- Softcat Chrome (طبیعی)
 • سافتکت پلین- Softcat Plain (طبیعی)

نخ های غیر قابل جذب:

 • پریمیلن- Premilene (مصنوعی)
 • دگروفیل- Dagrofil (مصنوعی)
 • ترلون- Trelon (مصنوعی)
 • سیلکام- Silkam (طبیعی)
 • دافیلون- Dafilon (مصنوعی)
 • استیلکس- Steelex (مصنوعی)

می توانید محصولات جراحی این شرکت را با مراجعه به بخش محصولات جراحی (تیغ جراحی یا نخ جراحی) با قیمت مناسب خریداری نمائید.

جهت مشاهده راهنمای کاربردی تیغ های جراحی (بیستوری) کلیک کنید.

جهت مشاهده راهنمای کاربردی نخ های جراحی کلیک کنید.