نمایش دادن همه 3 نتیجه

این محصول جهت درمان ورم پستان های بالینی در گاو های شیری در زمان شیرواری که به علت رشد باکتری های حساس به سفالکسین و کانامایسین روی می‌دهد، استفاده می‌شود. این محصول حتماً بصورت تزریق پستانی باید مصرف گردد.

این واکسن جهت پیشگیری و کنترل بیماری برونشیت عفونی، نیوکاسل و سندرم کاهش تولید تخم مرغ استفاده می‌شود. در سن 14 تا 16 هفتگی بصورت زیر جلدی در یک سوم میانی پشت گردن تزریق می‌شود.

معرفی شرکت بوهرینگر اینگلهایم (Boehringer Ingelheim)

شرکت آلمانی بوهرینگر اینگلهایم یک شرکت خصوصی می‌باشد که در زمینه بهبود سلامت و کیفیت زندگی انسانها و حیوانات فعالیت می‌کند. در حال حاضر این شرکت در لیست بزرگترین شرکت های تولید کننده دارو در جهان رتبه شانزدهم را دارد و بزرگترین شرکت خصوصی تولید دارو می‌باشد.

تاریخچه

در سال 1885، آلبرت بوهرینگر (Albert Boehringer) کارخانه کوچکی را در اینگلهایم آم راین (Ingelheim am rhein)، آلمان خریداری کرد. در ابتدای کار این کارخانه اسید تارتاریک را برای استفاده در مواد غذایی مختلف ماتند نوشابه ها و بیکینگ پودر تولید می‌کرد.

در سال 1893 نام شرکت به C. H. Boehringer Sohn (CHBS) تغییر پیدا کرد. رفته رفته با راه اندازی بخش تحقیقاتی، این شرکت کار خود را در زمینه های مختلف تولید دارو های انسانی آغاز کرد.

در سال 1955 بخش سلامت حیوانات (Animal Health) با دستیابی به برنامه دامپزشکی شرکت فایزر، در این شرکت راه اندازی شد.

از سال 2018 این شرکت یکی از بزرگترین شرکت های دارویی در جهان و بزرگترین شرکت خصوصی در این زمینه می‌باشد.

این کمپانی کار خود را در سال 1885 با 28 کارمند شروع کرد و در حال حاضر نزدیک به 48000 کارمند در سطح جهانی برای این شرکت کار می‌کنند. همچنین این شرکت نزدیک به 150 شرکت زیرمجموعه در سراسر جهان دارد.

این کمپانی هم اکنون دارای 20 کارخانه تولیدی در 13 کشور مختلف و 5 مرکز تحقیق و توسعه در سراسر جهان دارد.

هدف اصلی شرکت بوهرینگر اینگلهایم بهبود سلامت و کیفیت زندگی انسان ها و حیوانات می‌باشد و همواره سعی کرده که در زمینه بیماری هایی فعالیت کند که راه درمان مشخصی برای آنها وجود ندارد. در زمینه سلامت حیوانات نیز به مسئله پیشگیری بیشتر از درمان اهمیت می‌دهد.

محصولات

محصولات این شرکت به دو دسته حیوانی و انسانی تقسیم بندی می‌شود.

محصولات دامی این شرکت در دسته بندی های مختلف برای انواع گونه ها (اسب، گراز، حیوانات خانگی، پرندگان، نشخوارکنندگان و ...) تولید و عرضه می‌شود.

مجموعه هلث طب، زیرمجموعه شرکت سلامت مهرگردون، سعی دارد تا محصولات این شرکت را با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار دهد.

جهت مشاهده محصولات دامی شرکت بوهرینگر اینگلهایم به سایت هلث طب مراجعه نمایید.