نمایش دادن همه 7 نتیجه

تیغ جراحی موریس سایز 20 برای انواع جراحی که در آن نیاز به برش های بزرگ می باشد کاربردی مطلوب دارد از این رو می توان از این تیغ جراحی به شکل مناسبی برای جراحی استفاده کرد و در نوع متفاوت عرضه می گردد.

تیغ سایز 10 معمولاً برای ایجاد برش های کوچک و منحنی شکل روی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد.از این نوع تیغ در حجامت، کاشت مو و PRP استفاده می‌شود.

در ساخت چسب ضد حساسیت شیشه ای Exel از مرغوب ترین الیاف استفاده شده است.

در ساخت چسب ضد حساسیت شیشه ای Exel از مرغوب ترین الیاف استفاده شده است.

آنژیوکت سبز دارای قطرخارجی 0.7 میلی متر، قطرداخلی 0.4 میلی متر، سرعت جریان ۱۳ ml/min و ۰٬۷۸ l/h و طول ۱۹ میلی متر میباشد. آنژیوکت ها ی سبز کاملا استریل و یک بار مصرف هستند پس دقت داشته باشید که اگر بسته آن باز شده باشد از آن آنژیوکت استفاده نکنید و برای اکثر تزریقات، نوزادان، کودکان، بزرگسالان سالمندان، انتقال خون معمولی و همچنین انتقال خون نوزاد مورد استفاده قرار می گیرد و اندازه ی آن 18 g است. در مقابل اشعه ی ماورا بنفش مقاوم است و جنس سوزن آن از فولاد ضد زنگ است.

آنژیوکت صورتی دارای قطرخارجی 0.7 میلی متر، قطرداخلی 0.4 میلی متر، سرعت جریان ۱۳ ml/min و ۰٬۷۸ l/h و طول ۱۹ میلی متر میباشد. آنژیوکت ها ی زرد کاملا استریل و یک بار مصرف هستند پس دقت داشته باشید که اگر بسته آن باز شده باشد از آن آنژیوکت استفاده نکنید و برای اکثر تزریقات، نوزادان، کودکان، بزرگسالان سالمندان، انتقال خون معمولی و همچنین انتقال خون نوزاد مورد استفاده قرار می گیرد و اندازه ی آن 20 g است. در مقابل اشعه ی ماورا بنفش مقاوم است و جنس سوزن آن از فولاد ضد زنگ است.

آنژیوکت زرد دارای قطرخارجی 0.7 میلی متر، قطرداخلی 0.4 میلی متر، سرعت جریان ۱۳ ml/min و ۰٬۷۸ l/h و طول ۱۹ میلی متر میباشد. آنژیوکت ها ی زرد کاملا استریل و یک بار مصرف هستند پس دقت داشته باشید که اگر بسته آن باز شده باشد از آن آنژیوکت استفاده نکنید و برای اکثر تزریقات، نوزادان، کودکان، بزرگسالان سالمندان، انتقال خون معمولی و همچنین انتقال خون نوزاد مورد استفاده قرار می گیرد و اندازه ی آن 23 g است. در مقابل اشعه ی ماورا بنفش مقاوم است و جنس سوزن آن از فولاد ضد زنگ است.

معرفی شرکت پزشکی EXELINT INTERNATIONAL

شرکت اکسل اینت اینترنشنال (Exelint international) یک شرکت خصوصی است که در سال 1980 تاسیس شد و نزدیک به 40 سال است که در زمینه تولید و عرضه محصولات پزشکی یکبار مصرف برای مصارف انسانی و دامپزشکی فعالیت می‌کند. این کمپانی طیف بسیار وسیعی از محصولات را از سرسوزن، سرنگ، آنژیوکت گرفته تا انواع تیغ های جراحی، دسته های جراحی ، اسکالپل ها و ...تولید می‌کند و خط تولید بسیار گسترده ای دارد.

محصولات این شرکت از طریق توزیع کنندگان مجاز بخصوص توزیع کنندگان ایالت متحده در سراسر جهان به فروش می‌رسد.

هدف اصلی این شرکت همواره رضایت مشتری بوده و سعی داشته تا محصولات خود را با بالاترین کیفیت ممکن در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. دریافت گواهینامه ISO 13485:2016 نمایانگر این موضوع می‌باشد.

تیغ های جراحی شرکت اکسل اینت انترنشنال

 

 

تیغ های جراحی شرکت EXELINT International از جنس کربن استیل در سایز های 11 و 15 و از جنس استیل ضد زنگ در سایز های 10، 11، 15 و 22 موجود می‌باشد.

جهت مشاهده و خرید تیغ های جراحی شرکت EXELINT International به سایت پزشکی هلث طب، بخش تیغ‌های جراحی مراجعه نمایید.

 

جهت مشاهده راهنمای کاربردی تیغ های جراحی (بیستوری) کلیک کنید.