نمایش دادن همه 4 نتیجه

تیغ جراحی هرنز سایز 20 برای انواع جراحی که در آن نیاز به برش های بزرگ می باشد کاربردی مطلوب دارد از این رو می توان از این تیغ جراحی به شکل مناسبی برای جراحی استفاده کرد و در نوع متفاوت عرضه می گردد.

تیغ شماره 15 با لبه برش منحنی شکل یکی از سنتی ترین و مرسوم ترین تیغها برای ایجاد برش در پوست و بافتهای عضلانی می باشد.

یکی از پرکاربردترین و تیزترین تیغ ها جهت انجام حجامت تیغ بیستوری شماره 11 می باشد. از این تیغ همچنین برای برش های مختلف جراحی عمومی و عروقی استفاده می شود.

تیغ شماره 10 دارای یک لبه برش منحنی است و به طور کلی برای ایجاد برش های کوچک تر در پوست و عضلات استفاده می شود. همچنین می‌توان از این تیغ برای کاشت مو، حجامت و … نیز استفاده کرد.

معرفی شرکت هاینز هرنز هامبورگ (Heinz Herenz Hamburg)

این شرکت در سال 1949 توسط هاینز هرنز (Heinz Herenz) و همسرش اینگرید هرنز (Ingrid Herenz) تاسیس شد و نزدیک به 70 سال است که در زمینه تولید محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات یکبار مصرف بیمارستانی فعالیت دارد.

دامنه تولیدات این شرکت بسیار وسیع است و انواع محصولات و تجهیزات پزشکی اعم از دستگاه های آزمایشگاهی، ظروف ادرار، سواپ، دستگاه فشار، تیغ های جراحی، دسته های جراحی، سرنگ، ماسک، ضد عفونی کننده ها، دستکش و ... را تولید می‌کند.

محصولات این شرکت به بیش از 112 کشور جهان عرضه می‌شود و تمامی محصولات این شرکت از کیفیت بالا و گواهینامه CE برخوردار هستند.

تیغ های جراحی شرکت هاینز هیرنز هامبورگ (Heinz Herenz Hamburg)

تیغ های جراحی این شرکت در سایز های مختلف موجود می‌باشد. تمامی تیغ ها از جنس کربن استیل بوده و در هر بسته 100 عدد تیغ استریل شده وجود دارد.

جهت مشاهده و سفارش تیغ های جراحی شرکت هاینز هرنز هامبورک به سایت هلث طب، بخش تیغ های جراحی مراجعه نمایید.

جهت مشاهده راهنمای کاربردی تیغ های جراحی (بیستوری) کلیک کنید.