نمایش دادن همه 3 نتیجه

تیغ جراحی سایز 15 های کات ساخت کشور هند می باشد و اغلب در جراحی قسمت های حساس بدن مانند قلب کاربرد دارد. این تیغ دارای لبه کوچک و گرد بوده و جهت ایجاد برش های منحنی و ظریف روی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تیغ را می‌توان با دسته جراحی شماره 3 استفاده کرد.

تیغ جراحی سایز 11 های کات ساخت کشور هند می باشد و اغلب در عمل های حجامت مورد استفاده قرار می‌گیرد. لبه برش صاف و شکل مثلثی دارد و می‌توان از آن در جراحی های ارتوپدی، ترمیم فک و صورت، کالبد شکافی و … استفاده کرد. این تیغ را با دسته شماره 3 می‌توان استفاده کرد.

تیغ جراحی سایز 10 های کات ساخت کشور هند می باشد و اغلب در عمل های کاشت مو، حجامت و PRP استفاده می‌شود. لبه برش منحنی شکل داشته و برای ایجاد برش های کوچک روی پوست و عضلات می‌توان از این تیغ استفاده کرد. دسته قابل استفاده با این تیغ دسته شمار ه 3 می‌باشد.

معرفی برند های کات (HI-CUT)

های کات همانند کیاتو از برند های شرکت کهر سرجیکال (Kehr Surgical) می‌باشد که در زمینه تولید تیغ های جراحی (Surgical Blade) فعالیت می‌کند. تیغ های جراحی این برند از جنس کربن استیل بوده و بصورت کاملاً استریل عرضه می‌شود.

تاریخچه شرکت کهر سرجیکال (Kehr Surgical)

این شرکت در سال 1970 توسط Shri Kishan Deo Kehr تاسیس و در تولید تیغ های جراحی در هند پیشگام شد. در سال 1975 این کمپانی کار صادرات خود به شرکت بکتون دیکینسون آمریکا را آغاز کرد و امروزه در بیش از 80 کشور جهان محصولات خود را به فروش می‌رساند.

کیفیت محصولات

در شرکت کهر سرجیکال تمامی پارامتر های کیفی در هر مرحله از تولید کنترل و بررسی می‌شود. این کمپانی اولین کمپانی دریافت کننده گواهینامه ISI (استاندارد هند) می‌باشد. علاوه بر این محصولات این شرکت دارای گواهینامه بین المللی ISO 13485 و ISO 9001 می باشند.

محصولات شرکت

این شرکت انواع مختلف تیغ های جراحی (Surgical Blades، Hobby Blades، Mini Scalpels و ...) را تولید می‌کند. از ابتدای سال 1970 این شرکت در تولید تیغ های جراحی پیشگام بوده و امروزه تیغ های خود را با برند های Surgeon و Kiato و HI-CUT عرضه می‌کند.

مجموعه هلث طب، زیرمجموعه شرکت سلامت مهرگردون، سعی دارد تا محصولات برند کیاتو را با اهترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار دهد.

جهت مشاهده و خرید تیغ های جراحی کیاتو به سایت هلث طب، بخش تیغ های جراحی مراجعه نمایید.

جهت مشاهده راهنمای کاربردی تیغ های جراحی (بیستوری) کلیک کنید.