نمایش دادن همه 8 نتیجه

داکس مای | DOXMAY درمان CRD‌، مایکوپلاسموز، وبای طیور و کلی باسیلوز ناشی از اجرام حساس به داکسی سایکلین در طیور

کیمیوکولی | Quimiocoli درمان سی آر دی کمپلکس‌، عفونت‌های دستگاه تنفسی، گوارشی و ادراری و بیماری‌های عفونی

تایزرجن 200 | Tisergen 200 برای درمان عفونت‌های ناشی از اجرام حساس به تایلوزین شامل:‌ عفونت‌های تنفسی ناشی از پاستورلا‌ مولتوسیدا، مانهیمیا همولیتـیکا و آرکانوباکتـریوم پیوژنز، دیفتـری ناشی از فوزوباکتـریوم نکروفـوروم، نکروباسیلوز بین انگشتی ناشی از فوزوباکتریوم پیوژنز و ورم پستان و متریت ناشی از آرکانوباکترویوم پیوژنز.‌

گاو: برای درمان بیماری های تنفسی باکتریایی(BRD ، تب حمل و نقل و ذات‌الریه) مربوط به مانهیمیا همولیتیکا، پاستورلا مولتوسیدا و هموفیلوس سومنوس.

گاو، گوسفند و بز: ورم پستان کلی فورمی، کلی باسیلوز و سالمونلوز گوساله‌ها. عفونت‌های ادراری تناسلی و عفونت‌های مجاری تنفسی اسب: کلی باسیلوز و سالمونلوز در کره اسب‌ها، عفونت‌های ادراری تناسلی و عفونت‌های مجاری تنفسی

قطع آبستنی:‌ تا روز 150 آبستنی باعث سقط جنین طی 4-5 روز بعد از تزریق می‌شود.‌ به عنوان درمان کمکی در متریت حاد و یا چرکی شدن رحم در دوره بعد از زایمان.‌ کنترل فحلی

این محصول بصورت تزریقی برای انواع دام های خانگی و دام های بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد که به درمان بیماری های ناشی از کمبود ویتامین B مثل پلی نوریت، اختلالات سیستم عصبی، میلیت، آتاکسی، اختلالات گوارشی و … کمک می‌کند.

این محصول در دام های بزرگ، جهت پیشگیری و درمان بیماری عضله سفید، اختلالات تولید مثل و جفت ماندگی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

معرفی شرکت مایمو (MAYMO)

شرکت اسپانیایی مایمو تولید کننده محصولات دامی در زمینه سلامت حیوانات می‌باشد. این شرکت همواره در تلاش است تا به کمک راه حل های خود در زمینه محصولات دامی و دامپزشکی پیشتاز باشد و محصولات خود را با بهترین کیفیت ممکن عرضه نماید.

تاریخچه:

این شرکت در سال 1929 با خرید یک داروخانه در بارسلونا توسط دکتر Josep Maymo فعالیت خود را آغاز کرد. از زمان شروع تا دهه 1960 این شرکت تولید کننده دارو های ویژه برای مصارف انسانی بود. از سال 1960 با امکان تولید مواد اولیه و قابلیت ثبت اختراع این شرکت به سمت تولید محصولات دامی روی آورد. در سال 1970 این شرکت با نام رسمی MAYMO به عنوان تولید کننده محصولات دامپزشکی شناخته شد.

سال 2000: کسب گواهینامه استاندارد (Good Manufacturing Practices) GMP

سال 2006: خرید چندین آزمایشگاه در مادرید و توسعه صنعت خود

سال 2010: افتتاح شرکت MAYVET در مکزیک

سال 2014: توسعه صادرات جهانی

شرکت مایمو با توسعه صنعت خود در سال های اخیر در سطح بین المللی خوب درخشیده و توانسته محصولات خود را در سراسر جهان به دست مشتریان برساند.

محصولات:

محصولات این شرکت شامل انواع دارو های دامی، ویتامین ها، ضد عفونی کننده ها، آنتی بیوتیک ها و... می‌باشد.

مجموعه هلث طب، زیرمجموعه شرکت سلامت مهر گردون، در تلاش است تا محصولات شرکت تولیدی مایمو (MAYMO) را با بالا ترین کیفیت ممکن عرضه نماید.

جهت مشاهده و خرید محصولات این شرکت می‌توانید به سایت هلث طب، بخش محصولات دامپزشکی مراجعه نمایید.