نمایش دادن همه 5 نتیجه

این محصول به صورت خمیر دهانی پشت زبان گوساله خورانده می‌شود و به رشد و سلامتی و تقویت سیستم ایمنی بدن گوساله کمک می‌کند. همچنین در کاهش استرس و جلوگیری از بیماری ها در گوساله های تازه متولد شده تاثیر دارد.

هپاتوبوستر یک فرمول پیچیده می‌باشد که بر پایه مواد مغذی که برای سلامت بدن و بخصوص کبد لازم است، تهیه و تولید شده است. این محصول به صورت بطری های یک لیتری برای طیور استفاده می‌شود.

این مکمل پودری جهت بهبود عملکرد شکمبه مورد استفاده قرار می‌گیرد. ترکیبات این محصول باعث افزایش اشتها، افزایش سرعت سوخت و ساز بدن، بهبود عملکرد کبد و … می‌شود. همچنین در زمان بروز اختلالات گوارشی و بعد از جراحی می‌توان از این محصول در گونه هدف استفاده کرد.

این محصول در گاو های شیرده برای بهبود اشتها و متابولیسم چربی در کبد مورد استفاده قرار می‌گیرد.همچنین ویتامین ها و سدیم موجود در محصول باعث افزایش تولید شیر و باروری دام می‌شود.

پاورلیت یک ماده خوراکی است که در زمان بروز اختلالات گوارشی (اسهال) در گوساله مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده باید روزانه دو بار به مقدار 60 میلی لیتر به عقب زبان گوساله خورانده شود.

معرفی شرکت مرو (Mervue)

شرکت ایرلندی مرو (Mervue) تولید کننده و عرضه کننده انواع محصولات دامی می‌باشد. این شرکت انواع مکمل های غذایی، دارو های دامی، پودر های خوراکی و ... مورد نیاز حیوانات را با بهترین کیفیت در اختیار قرار می‌دهد.

تاریخچه

آژمایشگاه های مرو (Mervue Laboratories) بخش خصوصی محصولات تغذیه ای متعلق به Inform Nutrition ایرلند می‌باشد. این شرکت توسط دو دوست به نام های Martin Beirne و Denis Twomey که همواره علاقه زیادی به تولید مکمل های خوراکی با کیفیت داشتند، در سال 1986 تاسیس گردید. در ابتدا کار این شرکت با یک کارمند راه اندازی شد و در اوایل دهه 90 میلادی با پیوستن William Twomey به این شرکت، برنامه صادرات شرکت آغاز شد.

30 سال تجربه به همراه دانش تغذیه باعث شده که امروزه این شرکت بتواند طیف وسیعی از محصولات را برای گونه های مختلف تولید کند.

رشد سریع صادرات و خط تولید قوی این شرکت باعث شده که کمپانی مرو (Mervue) به سرعت پیشرفت کند و به یکی از بزرگترین شرکت های تغذیه تبدیل شود.

در سال 2015 تاسیسات جدید این شرکت توسط سیمون کوونی (Simon coveney) راه اندازی شد. افتتاح این تاسیسات 2 میلیون یورویی نشان دهنده قدرت و گسترش قابل توجه این شرکت در تولید و عرضه محصولات دامی بویژه برای حیوانات خانگی و اسب ها بود.

امروزه این شرکت بیش از 400 فرمول مختلف تولید می‌کند و محصولات خود را به بیش از 50 کشور جهان صادر می‌کند.

در سال 2016 این شرکت جشن 30 سال فعالیت در زمینه تولید محصولات دامی برای انواع گونه های جانوری اعم از گاو، گوساله، گوسفند، بز، اسب، جیوانات خانگی و... را برپا کرد.

کیفیت محصولات

تمامی محصولات این شرکت دارای گواهینامه +GMP هستند و این نشانی از کیفیت بالای محصولات این شرکت می‌باشد.

این مجموعه با نام تجاری هلث طب، زیرمجموعه شرکت سلامت مهرگردون، سعی دارد تا محصولات این شرکت را کیفیت مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد.

جهت مشاهده و خرید محصولات شرکت Mervue به سایت هلث طب مراجعه نمایید.