نمایش دادن همه 10 نتیجه

بعد از آخرین شیردوشی در دوره شیرواری، سرپستانک ها را تمیز و ضد عفونی نموده و برای هر کارتیه محتویات یک سرنگ را از طریق کانال سرپستانک وارد پستان نمایید. از آلودگی نوک سرنگ خودداری شود.‌

جهت درمان ورم پستان حاد و تحت حاد ناشی از عفونت باکتریایی در گاوهای شیروار مورد استفاده قرار می‌گیرد. ترکیب 3 آنتی‌بیوتیک در این محصول ترکیبی نیرومند را ارایه می‌دهد که همراه با پردنیزولون موجود در آن باعث کاهش التهاب پستان ملتهب می‌شود.‌

آلامایسین طولانی اثر 200 | Alamycin LA 200 آنتی بیوتیکی با طیف اثر گسترده می باشد که در درمان شرایط ایجاد شده

آلامایسین طولانی اثر 300 | Alamycin LA 300 آنتی بیوتیکی با طیف اثر گسترده می باشد که در درمان شرایط ایجاد شده یا مرتبط با ارگانیسم های حساس به اکسی تتراسایکلین در گاو و گوسفند استفاده می شود.

اکسی تتراسایکلـین جزء خانواده تتراسایکلین ها از آنتی بیوتیک های وسیع الطیف می باشد که از سنتز پروتئین در میکروارگانیسم های حساس جلوگیری بعمل می آورد.

دوز روزانه توصیه شده برای گاو، اسب و گوسفند 8 میلی‌گرم پروکائین پنی‌سیلین و 10 میلی‌گرم دی‌هیدرواسترپتومایسین سولفات به ازای هر کیلوگرم وزن بدن معادل یک میلی‌لیتر پن‌استرپ برای هر 25 کیلوگرم وزن بدن می‌باشد. دوز محاسبه شده باید به شکل تزریق عمیق عضلانی یک بار در روز و به مدت 3 روز پیاپی تجویز گردد.

جهت اطمینان خاطر از تزریق دوز صحیح، وزن‌کشی حیوان قبل از تزریق توصیه می‌شود تا از تزریق دوزهای پایین جلوگیری شود.

نورودین 24 | Norodine 24 در درمـان بیمـاری‌هـای باکتریایی حاد، تحت حاد و مزمن در اسب، گاو، سگ و گربه کاربرد دارد.

جهت جبران کمبود ویتامین در اسب و گاو می‌توان از این محصول استفاده کرد. طریقه مصرف این محصول بصورت تزریقی برای دام می‌باشد.

معرفی شرکت نوربروک (Norbrook)

نوربروک یکی از بزرگترین تولید کنندگان دارو های دامپزشکی در جهان می‌باشد. این شرکت با بیش از 40 سال تجربه در ارائه محصولات خود با کیفیت بالا همچنان در تلاش است تا روز به روز صنعت خود را توسعه دهد. مهم ترین هدف و چشم انداز این شرکت تبدیل شدن به بزگترین تولید کننده دارو های دامپزشکی در سطح جهانی می‌باشد که سعی دارد با رعایت چندین ارزش مهم در این راستا قدم بردارد، ارزش هایی مانند، ارائه با کیفیت محصولات، همکاری اعضا به عنوان یک مجموعه، ایجاد خلاقیت و نوآوری در محصولات و ... .

تاریخچه:

شرکت نوربروک در سال 1969 میلادی در نیوری، ایرلند شمالی تاسیس شد. این شرکت ابتدا با ساخت داروخانه دامپزشکی کار خود را آغاز کرد و با پیشرفت روزمره توانست زمین های بزرگتری را در گرینبنک (Greenbank) بدست آورد.

در سال 1972 شرکت نوربروک ساخت محصولات دامپزشکی را در بخش های صنعتی خود در گرینبنک آغاز کرد.

در سال 1974 اولین اختراع شرکت نوربروک ثبت شد و این آغازی برای توسعه تجارت صادراتی این شرکت بود.

در این سال ها شرکت نوربروک سعی کرد تا علاوه بر توسعه صنعت خود در انگلستان و ایرلند، محصولات خود را در سراسر اروپا، آفریقا، خاور میانه و کانادا به فروش برساند.

در سال 1987 با تائیدیه FDA ایالت متحده برای تولید مواد تزریقی استریل، شرکت نوربروک به یکی از معدود شرکت های غیرآمریکایی تبدیل شد که مجاز به وارد کردن این نوع محصولات به آمریکا بود.

از سال 1990 این شرکت با سرمایه گذاری های کلان صنعت خود را توسعه داد و خط تولید محصولات خود را افزایش داد.

همچنین این شرکت توانسته در سال های 1987، 1990، 1994، 2002 و 2011 جایزه the Queens Award for Export  را کسب کند.

محصولات:

محصولات این شرکت شامل انواع ویتامین ها، آنتی بیوتیک ها، ضد التهاب و... می‌باشد.

مجموعه هلث طب، زیرمجموعه شرکت سلامت مهر گردون، سعی دارد تا محصولات شرکت نوربروک (Norbrook) را با کیفیت هرچه تمام تر عرضه نماید.

می‌توانید جهت مشاهده و یا خرید محصولات این شرکت به سایت هلث طب مراجعه نمایید