نمایش دادن همه 6 نتیجه

کلی‌باسیلوز، CRD‌، مایکوپلاسموز و سایر موارد حساس به داکسی سایکلین

سوئیداکس | SUIDOX جهت درمان کلی‌باسیلوز، بیماری مزمن تنفسی (CRD) و مایکوپلاسموز و میکروارگانیسم‌های حساس به داکسی‌سایکلین توصیه می‌شود.‌

درمان بیماری های تنفسی باکتریایی ناشی از پاستورلا مولتوسیدا، مانهیمیا همولایتیکا، هیستوفیلوس سومنی درمان گندیدگی حاد سم در گاو ( نکروباسیلوز بین انگشتی ) ناشی از فوزوباکتریوم نکروفروم، پورفیروموناس آزاکارولیتیکا

لینکوتریمکس | Lincotrimex در درمان عفونت‌های ناشی از میکروارگانیسم های حساس به ترکیب لینکومایسین و اسپکتینومایسین

این محصول شامل ویتامین های E ،D3 ،A می ‌باشد که در انواع دام های بزرگ و طیور ، در دوره نقاهت، دوره بارداری و تخم گذاری، جهت تقویت سیستم ایمنی، کاهش استرس ناشی از بیماری و واکسیناسیون و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این محلول خوراکی شامل انواع ویتامین های مورد نیاز بدن و اسید آمینه می‌باشد که در دوره نقاهت، تخمگذاری و … برای تقویت سیستم دفاعی بدن دام و بهبود فرایند رشد مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین جهت درمان استرس های ناشی از حمل و نقل، تغییرات آب و هوا، واکسیناسیون و … می‌توان از این محصول استفاده کرد.

معرفی شرکت سوپرز دایانا (Supers Diana)

شرکت سوپرز دایانا در سال 1964 در زمینه بهداشت و تغذیه حیوانات در 30 کیلومتری بارسلون اسپانیا تاسیس شد. مساحت زمین این شرکت در حدود 3000 متر مربع می‌باشد که شامل بخش ساخت، کنترل و نگهداری محصولات می‌باشد.

تمام محصولات تولیدی این شرکت پس از سالها مطالعه دقیق و تحقیق درباره مواد اولیه محصولات تولید شده است. همچنین سیستم کنترل کیفی شرکت با انجام انواع آزمایشات دقیق روی محصولات در هر مرحله تولید، کیفیت محصول نهایی را تضمین می‌کند.

در حال حاضر این شرکت محصولات خود را به چندین کشور خاورمیانه، آفریقا و آمریکا صادر می‌کند.

اهداف اصلی این شرکت عرضه محصولات با کیفیت، توسعه خط تولید محصولات جدید، پایداری محیط زیست و توسعه صادرات در سطح جهانی می‌باشد.

محصولات:

محصولات این شرکت شامل انواع ویتامین ها، هورمون ها، ضد انگل ها، افزودنی های خوراکی، ضد عفونی کننده ها و ... می‌باشد.

مجموعه هلث طب، زیرمجموعه شرکت سلامت مهر گردون، سعی دارد تا محصولات شرکت سوپرز دایانا (Supers Diana) را با بهترین کیفیت عرضه نماید.

می‌توانید جهت مشاهده و خرید محصولات این شرکت به سایت هلث طب، بخش محصولات دامپزشکی مراجعه نمایید.