نمایش دادن همه 3 نتیجه

دستکش جراحی SAURGICARE تولید کشور هند بوده و در سایزهای 6.5 ، 7 ، 7.5 و 8 در بازار موجود است.

 

دستکش جراحی SAURGICARE تولید کشور هند بوده و در سایزهای 6.5 ، 7 ، 7.5 و 8 در بازار موجود است.

معرفی برند Surgicare

شرکت کانام لاتکس (.Kanam Latex Industries Pvt. Ltd) بزرگترین شرکت تولید کننده دستکش های جراحی و معاینه در هند است که در این زمینه نسبت به سایر رقبا پیشرو می باشد. کارخانه این شرکت در سال 1986 با قابلیت تولید سالانه 360 میلیون جفت دستکش تاسیس شد و امروزه انواع دستکش های جراحی و معاینه بدون پودر، کم پودر و با پودر را تولید می کند. محصولات این شرکت با برند های سرجیکیر (Surgicare) و کالتکس (Kaltex) به سراسر جهان از جمله ایالت متحده، آمریکای جنوبی، آفریقا، آلمان، ایتالیا، اسپانیا، بلژیک، هلند، لهستان، دانمارک و ... صادر می شود.

شرکت kanam با رعایت اصول بین المللی در خط تولید محصولات خود توانسته گواهینامه های استاندارد ISO 9001-2015 و ISO 13485 را دریافت کند. همچنین این شرکت نشان CE و گواهینامه ISI را نیز دریافت کرده است.

خط تولید

تمامی تجهیزات و همچنین فضای بخش تولید بطور کامل مطابق با استاندارد های GMP طراحی و ساخته شده است و محیط کارخانه کاملا تمیز، بهداشتی و بدون هیچگونه گرد و غباری می باشد.

کنترل کیفیت

تیم کنترل کیفیت با بیش از 250 پرسنل ماهر به کمک تجهیزات کامل و پیشرفته تمامی آزمایش های لازم را جهت سنجش کیفیت دستکش ها انجام می دهد. این آزمایش ها شامل آزمایش ضد آب بودن، کیفیت مواد اولیه، خواص فیزیکی دستکش و میزان پروتئین دستکش ها می باشد که با استفاده از اسپکتروفوتومتر انجام می گیرد.

انبار

دستکش هایی که پس از گذراندن تست کنترل کیفیت و استریل شدن دارای مشخصات زیر باشند به بخش انبار منتقل می شوند:

- کیفیت، نوع و اندازه مطابق با سفارش

- جفت بودن

- صحت مشخصات مهر زنی

- صحت مواد بسته بندی

- صحت علامت گذاری روی کیسه یا جعبه

انبار کارخانه قابلیت ذخیره بیش از 2 میلیون جفت دستکش را دارد و بطور مرتب آفت کشی می شود تا از هرگونه آفت و حشرات عاری بماند. تمامی کارتن ها در انبار با چسب های رنگی مهر و موم می شوند و هر رنگ نشانگر سایز خاصی می باشد تا در هنگام ارسال سفارشات امکان شناسایی فوری وجود داشته باشد.

جهت مشاهده و خرید دستکش های surgicare به سایت پزشکی هلث طب، بخش دستکش ها مراجعه نمایید.