نمایش دادن همه 8 نتیجه

تیغ جراحی سایز 24 سرجی شارپ ساخت کشور هند می باشد و جهت ایجاد برش های سطحی مورد استفاده قرار می‌گیرد. دسته قابل استفاده با این تیغ دسته شمار ه 3 می‌باشد.

تیغ جراحی سایز 23 سرجی شارپ ساخت کشور هند می باشد و معمولاً در جراحی قسمت های ضخیم تر بدن مانند ران ها کاربرد دارد. دسته قابل استفاده با این تیغ دسته شمار ه 4 می‌باشد.

تیغ جراحی سایز 22 سرجی شارپ ساخت کشور هند می باشد و اغلب جهت ایجاد برش های بزرگ روی عضلات مورد استفاده قرار می‌گیرد.. لبه برش منحنی شکل داشته و به همراه دسته شماره 4 قابل استفاده است.

تیغ جراحی سایز 21 سرجی شارپ ساخت کشور هند می باشد و علاوه بر کاربرد در اتاق عمل، قابل استفاده در طب سنتی و حجامت، هنرهای دستی مانند معرق کاری، منبت کاری و ساخت ماکت، برش فوم، مقوا و یونیلیت و… نیز هستند. دسته قابل استفاده با این تیغ دسته شماره 4 می‌باشد.

تیغ جراحی سایز 20 سرجی شارپ ساخت کشور هند می باشد و برای انواع جراحی که در آن نیاز به برش های بزرگ می باشد کاربردی مطلوب دارد از این رو می توان از این تیغ جراحی به شکل مناسبی برای جراحی استفاده کرد. این تیغ با دسته شماره 4 قابل استفاده است.

تیغ جراحی سایز 15 سرجی شارپ ساخت کشور هند می باشد و اغلب در جراحی قسمت های حساس بدن مانند قلب کاربرد دارد. این تیغ دارای لبه کوچک و گرد بوده و جهت ایجاد برش های منحنی و ظریف روی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تیغ را می‌توان با دسته جراحی شماره 3 استفاده کرد.

تیغ جراحی سایز 11 سرجی شارپ ساخت کشور هند می باشد و اغلب در عمل های حجامت مورد استفاده قرار می‌گیرد. لبه برش صاف و شکل مثلثی دارد و می‌توان از آن در جراحی های ارتوپدی، ترمیم فک و صورت، کالبد شکافی و … استفاده کرد. این تیغ را با دسته شماره 3 می‌توان استفاده کرد.

تیغ جراحی سایز 10 سرجی شارپ ساخت کشور هند می باشد و اغلب در عمل های کاشت مو، حجامت و PRP استفاده می‌شود. لبه برش منحنی شکل داشته و برای ایجاد برش های کوچک روی پوست و عضلات می‌توان از این تیغ استفاده کرد. دسته قابل استفاده با این تیغ دسته شمار ه 3 می‌باشد.

درباره برند سرجی شارپ (Surgi Sharp)

برند سرجی شارپ یک برند هندی تولید کننده تیغ های جراحی (بیستوری) در جهان می‌باشد که تیغ هایی با کیفیت بالا و کاملاً استریل شده را در سایز‌های مختلف تولید و عرضه می‌کند. این برند یکی از برند های شرکت معروف پارامونت است. تمامی تیغ های این برند از جنس کربن استیل (Carbon Steel) می‌باشند و با بسته بندی 100 عددی و کاملاً استریل شده عرضه می‌شوند.

شرکت پارامونت از سال 1993 کار خود را با تولید تیغ های جراحی آغاز کرد و امروزه علاوه بر تیغ های جراحی محصولاتی مانند دستگاه های اکسیژن، پوشک، اسکالپل و ... تولید می‌کند.

جهت سفارش و خرید محصولات برند سرجی شارپ و شرکت پارامونت به سایت هلث طب، بخش تیغ های جراحی مراجعه نمایید.

جهت آشنایی بیشتر با شرکت پارامونت (Paramount) کلیک کنید.

 

جهت مشاهده راهنمای کاربردی تیغ های جراحی (بیستوری) کلیک کنید.