نمایش دادن همه 6 نتیجه

تیغ شماره 15c با لبه برش منحنی شکل یکی از سنتی ترین و مرسوم ترین تیغها برای ایجاد برش در پوست و بافتهای عضلانی می باشد.

تیغ شماره 11 برای برش های جراحی به شکل های مختلف مورد استفاده است و اغلب در مواردی که نیاز به برش های ریز و ظریف باشد مورد استفاده قرار می گیرد. تیغ شماره 11 یکی از انواع تیغ های پرکاربرد برای انجام حجامت نیز می باشد.

تیغ شماره 15 با لبه برش منحنی شکل یکی از سنتی ترین و مرسوم ترین تیغها برای ایجاد برش در پوست و بافتهای عضلانی می باشد.

تیغ جراحی SP90 و SP91 برتد سوان مورتون با ساختار چهار طرفی نیزه مانند خود به طور اختصاصی توسط پزشک و تکنسین کاشت و ترمیم مو برای پروسه کاشت مو مورد استفاده قرار میگیرد.

تیغ SP90 سوان مورتون و SP91 برند سوان مورتون با ساختار چهار طرفی نیزه مانند خود به طور اختصاصی توسط پزشک و تکنسین کاشت مو برای پروسه کاشت مو مورد استفاده قرار میگیرد.

تیغ شماره 10 با لبه برش منحنی شکل یکی از سنتی ترین و مرسوم ترین تیغها برای ایجاد برش در پوست و بافتهای عضلانی می باشد.

تاریخچه شرکت سوان مورتون

معرفی شرکت :

شرکت Swann-Morton در سال 1932 در  شهر شفیلد انگلستان  توسط آقایان WR Swann ، آقای JA Morton و Miss D Fairweather تاسیس و به سرعت در تولید تیغ های جراحی به یکی از تولید کننده های مطرح در سطح جهانی تبدیل شده است. شرکت سوان مورتون به دلیل ساخت تیغهای جراحی با کیفیت ، دقت ، سازگاری و قابلیت اطمینان همیشه از طرف مصرف کنندگان مورد احترام بوده و به جهت ترکیب مهارت های ساخت تیغ های سنتی با آخرین فن آوری شناخته می شود.

انتخاب اول بسیاری از جراحان جهان در طیفهای گسترده و متنوعی از محصولات این شرکت که متشکل از حدود 70 شکل تیغ منفرد و 30 دسته مختلف بوده توسط سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی مانند پزشکان عمومی ، جراحان و متخصصین جراحی به همراه پزشکان در زمینه های مرتبط به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد.

سوان مورتون محصولات خود را به بیش از 100 کشور در سراسر جهان صادر می کند ، همچنین این شرکت شبکه گسترده ای از توزیع کنندگان خارج از کشور را داشته و بطور مستمر به پشتیبانی و ارائه خدمات با لاترین سطح استادندار به آنها می پردازد.

ادعاهای افرادی که در یک صنعت تولید می کنند ، قبل از هر چیز دیگری حرف اول را می زند و باید همیشه در درجه اول باشد. آنها انسانهایی هستند که همه چیز بر روی آنها بنا شده است.

اگر این صنعت نتواند پاداش مناسب نیروی کار را پرداخت کند (در حالی که آنها برای سودآوری صاحبان خود تولید می کنند) در این صورت سیاست جدیدی از طرف مدیریت برای انجام آن لازم است.

اگر مدیریت نتواند کار را انجام دهد ، پس یک مدیریت جدید و همچنین یک سیاست جدید لازم است.

افراد در هر صنعتی حق كاملی برای تقاضا و دیدن رسیدن به این هدف دارند ، زیرا آنها كالا را تولید می كنند.

این چهار گزاره ، که به خط Walter R Swann نوشته شده است ، در دفتر مرکزی Swann-Morton نمایش داده می شود و همچنان اصولی است که امروزه تجارت را راهنمایی می کند.

swannmorton-Healthteb

پس از سالها تحقیق و توسعه ، تأكید از تیغ به تیغ جراحی تغییر یافت. با رشد چشمگیر تیغه های جراحی. تا سال 1957 Swann-Morton بیش از 38 میلیون تیغ در سال تولید می کرد. در اواسط دهه 40 آقای JA Morton تصمیم گرفت تا شرکت را ترک کند و به دنبال سایر منافع خود باشد و والتر Swann و Doris Fairweather را به عنوان مدیر عامل باقی می ماند.

تضمین کیفیت Swann-Morton

Swann-Morton Limited به ISO 13485 ، استاندارد بین المللی سیستم های مدیریت کیفیت برای شرکت های تجهیزات پزشکی ، معتبر است. همچنین این Swann-Morton Limited در MDSAP (برنامه پزشکی واحد حسابرسی پزشکی) معتبر شناخته شده است که نشان می دهد شرکت مورد بازرسی قرار گرفته و با آن مطابقت دارد ، همچنین ISO 13485: 2016 ، استرالیا - مقررات کالاهای درمانی (تجهیزات پزشکی) ، 2002 ، برنامه 3 قسمت 1 (به استثنای قسمت 1.6) - روش تضمین کیفیت کامل ، مقررات کالاهای درمانی (تجهیزات پزشکی) 2002 ، جدول 3 قسمت 4 - روش تضمین کیفیت تولید ؛ برزیل - RDC ANVISA n.16 / 2013 ، RDC ANVISA n. 23/2012 ، RDC ANVISA n. 67/2009؛ مقررات دستگاه پزشکی کانادا - قسمت 1 - SOR 98/282؛ ژاپن - دستورالعمل MHLW 169 ، ماده 4 تا 68 ، قانون PMD و ایالات متحده - 21 CFR 820 ، 21 CFR 803 ، 21 CFR 806 ، 21 CFR 807 - بخشهای A تا D

جهت دانلود کاتالوگ سوان مورتون کلیک کنید

 

 

تضمین کیفیت بیانگر تعهد قاطع ما در تولید محصولات با کیفیت است. تیم تضمین کیفیت برای اطمینان از سازگاری با بالاترین استانداردها ، ممیز های مداوم کیفیت را در تمام خطوط تولید حفظ می کنند. بررسی های مستمر در هر مرحله از تولید توسط بازرسان دوربر و در نقاط بازرسی ایستا انجام می شود.

مدیر و تیم QA / RA به سرعت با هرگونه شکایت مشتری یا مشکلات کیفی مواجه می شوند. این تیم برای بحث در مورد هر جنبه از محصول یا سیستم کیفیت در آنجا حضور دارند.

 

محصولات :

1- مشاهده و خرید تیغ بیستوری ( جراحی ) سوان مورتون شماره 10 - (SWANN-MORTON)

2- مشاهده و خرید تیغ بیستوری ( جراحی ) سوان مورتون شماره 15 - (SWANN-MORTON)

جهت مشاهده و دانلود کاتالوگ محصولات سوان مورتون کلیک فرمائید.

جهت مشاهده راهنمای کاربردی تیغ های جراحی (بیستوری) کلیک کنید.