نمایش دادن همه 3 نتیجه

تیغ جراحی سایز 15 ترینون ساخت کشور آلمان می باشد و اغلب در جراحی قسمت های حساس بدن مانند قلب کاربرد دارد. این تیغ دارای لبه کوچک و گرد بوده و جهت ایجاد برش های منحنی و ظریف روی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تیغ را می‌توان با دسته جراحی شماره 3 استفاده کرد. تیغ های ترینون بصورت استریل و غیر استریل عرضه می‌شود.

تیغ جراحی سایز 11 ترینون ساخت کشور آلمان می باشد و اغلب در عمل های حجامت مورد استفاده قرار می‌گیرد. لبه برش صاف و شکل مثلثی دارد و می‌توان از آن در جراحی های ارتوپدی، ترمیم فک و صورت، کالبد شکافی و … استفاده کرد. این تیغ را با دسته شماره 3 می‌توان استفاده کرد. تیغ های ترینون بصورت استریل و غیر استریل موجود می‌باشد.

تیغ جراحی سایز 10 ترینون ساخت کشور آلمان می باشد و اغلب در عمل های کاشت مو، حجامت و PRP استفاده می‌شود. لبه برش منحنی شکل داشته و برای ایجاد برش های کوچک روی پوست و عضلات می‌توان از این تیغ استفاده کرد. دسته قابل استفاده با این تیغ دسته شمار ه 3 می‌باشد. این تیغ بصورت استریل و غیر استریل تولید می‌شود.

معرفی شرکت ترینون (Trinon)

شرکت ترینون تیتانیوم (Trinon Titanium) یک شرکت تولید کننده تیتانیوم با کیفیت بالا می‌باشد که در سال 1993 در کارلسروهه، آلمان (Karlsruhe,Germany) تاسیس شد. این شرکت محصولات مختلفی در عرصه دندان پزشکی، پزشکی، خودرو و صنایع شیمیایی را بر پایه فلز اصلی این شرکت یعنی تیتانیوم تولید و عرضه می‌کند. هدف اصلی این شرکت و تمرکز آن بروز رسانی روش های تولید خود بوده و هرروزه به دنبال روش های جدید و فناوری های جدید جهت تولید محصولات خود می‌باشد.

شرکت ترینون در سال 1997 شروع به ساخت محصولات دندان پزشکی کرد و در سال 2000 سیستم Q Implant را در آلمان و سایر کشور های اروپایی راه اندازی کرد. از سال 2000 تا به الان یکی از اصلی ترین محصولات این شرکت لوازم ایمپلنت مربوط به جایگزینی دندان می‌باشد. Q implant امروزه به 6 زیرسیستم تقسیم شده (Q-Implant, GIP-Implant, Q3-Implant, QK-Implant, Q2-Implant, and QZA-Implant).

تیغ های جراحی ترینون

یکی از تولیدات این شرکت تیغ های جراحی (بیستوری) می‌باشد که در سایز های مختلف و بصورت استریل و غیر استریل عرضه می‌شود.

جهت مشاهده و خرید تیغ های جراحی ترینون، به سایت هلث طب، بخش تیغ جراحی مراجعه نمایید.

جهت مشاهده راهنمای کاربردی تیغ های جراحی (بیستوری) کلیک کنید.