نمایش 1–20 از 26 نتیجه

واکسن پولواک® ای کولای | Poulvac® E coli یک واکسن باکتریایی لیوفیلیزه است که کمک شایانی به کاهش تلفات و جراحات ناشی از باکتری

واکسنی متمایز و برجسته در میان سایر واکسن‌ها حفاظت موثر در برابر گامبورو تنها با یک دوز واکسن بدون تداخل با آنتی‌بادی‌ مادری واکسنی موثر در حضور آنتی‌بادی

بورسین® – 2 | 2 – ®Bursine | واکسن زنده گامبورو با حدت متوسط (سویه Lukert) غیرکلون (پوشش دهنده کلیه جمعیت‌های ویروس وحشی) ایمنی ایده‎‌آل در برابر گامبوروی کلاسیک و واریانت

حفاظت جوجه‌های 1 تا 10 روزه سالم علیه آرتریت ویروسی (تنوساینوویت)‌

حمل و نقل طولانی به علت عدم مصرف آب دادن منجر به کم آبی می گردد.

واکسن پولواک® مارک | Poulvac® marek CVI+HVT (ریسپنس + هرپس ویروس بوقلمون) برای واکسیناسیون جوجه های یکروزه سالم به صورت زیرپوستی یا به شکل in ovo در تخم‌مرغ‌های جنین‌دار 18 تا 19 روزه علیه بیماری مارک تجویز می‌شود.

تری – رئو® | ®Tri-reo به صورت زیرپوستی یا داخل عضلانی در ماکیان در سن حدود 10 هفتگی (ترجیحاً متعاقب استفاده از واکسن زنده رئوویروس در سنین اولیه) به جهت جلوگیری از بروز علایم و جراحات ناشی از عفونت رئو‌ویروس‌ها تزریق می‌گردد.

پولوک فلوفند | Poulvac FluFend H5N3 برای واکسیناسیون پرندگان جهت پیشگیری از بیماری آنفلوانزای پرندگان

سوسپانسیون آلبا درای پلاس® | ®Albadry plus، تنها برای درمان در گاو های خشک، در ورم پستان های تحت بالینی ایجاد شده بوسیله سویه های حساس استافیلوکوک اورئوس و استرپتوکوک آگالاکتیه توصیه شده است.

سوسپانسیون استریل سفتیوفور هیدروکلراید ( اسپکترا مست® دی سی | Spectramast® DC) برای درمان ورم پستان های تحت بالینی زمان خشکی مرتبط با استافیلوکوک اورئوس ،استرپتوکوک دیس گالاکتیه و استرپتوکوک یوبریس استفاده می شود

اسپکترامست® ال سی | Spectramast® LC (سوسپانسیون استریل سفتیوفور داخل پستانی ) در گاوهای شیروار برای درمان

قبل از مصرف تترادلتا® | ®Tetra-Delta را به خوبی تکان دهید. پس از شیر دوشی سرپستانک کارتیه درگیر را کاملاً تمیز و ضدعفونی نمایید. محتویات یک سرنگ را به داخل هر کارتیه درگیر تزریق نمایید.

گاو: درمان و متافیلاکسی (درمان کنترلی) بیماری های تنفسی ناشی از مانهیمیا (پاستورلا)همولیتیکا, پاستورلا مولتوسیدا, هیستوفیلوس سومنی و مایکوپلاسما بویس و برای درمان عفونت قرنیه ملتحمه ای گاوها(IBK) ناشی از مورکسلا بویس حساس به تولاترومایسین. قبل از شروع متافیلاکسی(درمان کنترلی)، باید وجود بیماری در گله تایید شده باشد.

اکسنل® 1گرمی | Excenel® 1gحاوی سفتیوفور می‌باشد که یک آنتی بیوتیک سفالوسپورینی باکتریسید وسیع‌الطیف مقاوم به بتالاکتاماز می‌باشد

سفتیوفور هیـدروکلـراید یک آنتی بیوتیـک سفالوسپورینی باکتریسید وسیع الطیف مقاوم به بتالاکتاماز می باشد که در موارد زیر مصرف می شود:‌ 1- عفونت های رحمی حاد بعد از زایمان (144 – 0 روز بعد از زایمان) ایجاد شده بوسیله ارگانیسم های حساس به سفتیوفور

ترامایسین® طولانی اثر | Terramycin® LA برای درمان بیماری هایی که ناشی و یا وابسته به میکروارگانیسم های حساس به اکسی تتراسایکلین می باشند مورد استفاده قرار می گیرد.‌

در بیش از 130 مورد آزمایش تعیین حساسیت کوکسیدیواستات (AST) که بر روی 3 گونه رایج ایمریاهای نیمچه‌های گوشتی یعنی ایمریا اسرولینا، ایمریا ماکزیما و ایمریا تنلا به عمل آمد، بیشترین اثر را آواتک (لازالوسید) از خود نشان داد.

سایکوستات | CYCOSTAT، روبنیدین هیدروکلراید، یک کوکسیدیواستات شیمیایی قوی در نیمچه‌های گوشتی است.

معرفی شرکت زوئتیس (Zoetis)

شرکت زوئتیس بزرگترین شرکت تولید کننده دارو های دامی و واکسیناسیون برای حیوانات خانگی و دام ها در جهان می‌باشد. با بیش از 65 سال تجربه در زمینه تولید دارو و واکسن، این شرکت همچنان در تلاش است تا تمام نیاز های دامپزشکان و تولید کنندگان را در این زمینه برطرف کند.

نام این شرکت ریشه در Zo دارد که در کلماتی همچون Zoo (باغ وحش) یا Zoology (جانورشناسی) دیده می‌شود و از کلمه Zoetic به معنای "مربوط به زندگی" گرفته شده است.

محصولات این شرکت تقریبا در 45 کشور مختلف عرضه می‌شود و در بیش از 100 کشور به فروش می‌رسد. دفتر مرکزی این شرکت در نیوجرسی، آمریکا تاسیس شده ولی نزدیک به 50% درآمد کل شرکت مربوط به فعالیت های خارج از ایالت متحده می‌باشد.

تاریخچه:

در سال 1950 میلادی محققان شرکت فایزر (Pfizer) درباره محصول Oxytetracycline تحقیقاتی را انجام دادند و توانستند تاثیر این محصول روی دام را کشف کنند. این کار شروع داستان شرکت فایزر بود.

در سال 1952 شرکت فایزر یک مرکز تحقیق و توسعه 732 هکتاری مخصوص دامپروری را با نام vigo تاسیس کرد، که بعدا در سال 1988 نام آن به Pfizer Animal Health تغییر یافت. در سال 2013 نیز دوباره نام این مجموعه تغییر یافت و به زوئتیس (Zoetis) تبدیل شد.

در سال 1995 شرکت فایزر بخش بهداشت حیوانات خود را با خرید آزمایشگاه های Norden افزایش داد و وارد صنعت واکسن و مراقبت از حیوانات کوچک از جمله حیوانات اهلی شد.

سال 2003 یکی از پر فعالیت ترین سالهای این شرکت می‌باشد. در این سال این شرکت دومین مرکز تحقیق و توسعه خود را در کالامزو، میشیگان افتتاح کرد و در همین سال سهام شرکت فارماسیا (داروسازی) را با مبلغ 60 میلیارد دلار خریداری کرد. علاوه بر اینها CSL Animal Health را خریداری کرد که باعث تقویت خط تولید و نمونه کار های این شرکت در استرالیا و نیوزلند شد.

در سال 2007 فایزر، شرکت Embrex را خریداری کرد و صنعت تولید دستگاه های مرغداری و واکسن خود را گسترش داد.

در سال 2008 شرکت های Catapult و Bovigen LLC را خریداری کرد و در زمینه ژنتیک حیوانات تخصص کسب کرد.

در سال 2009 شرکت Wyth را به همراه Forth Dodge Animal Health خریداری کرد و صنعت خود را توسعه داد.

در سال 2010 شرکت های Microtek International و Synbiotics را خریداری کرد.

در سال 2011 شرکت King Pharmaceuticals را خریداری کرد و تولید افزودنی های خوراکی را آغاز کرد.

در نهایت در سال 2012 شرکت فایزر رسما اعلام کرد که بخش Animal Health این شرکت به یک صنعت جداگانه با نام Zoetis تبدیل خواهد شد.

در سال 2013 با تاسیس دفتر مرکزی خود در شهر نیوجرسی، آمریکا رسمآ از فایزر جدا شد.

از سال 2013 تا به امروز شرکت زوئتیس توانسته هر ساله دستاورد های مهمی را در زمینه های مختلف بدست آورد و امروزه به بزرگترین شرکت در زمینه تولید و عرضه محصولات دامی تبدیل شده است.

محصولات:

شرکت زوئتیس انواع واکسن، ضد انگل، ضد عفونی کننده ها، افزودنی های غذایی و... را در سراسر جهان تولید و عرضه می‌کند.

مجموعه هلث طب، زیرمجموعه شرکت سلامت مهر گردون، سعی دارد تا محصولات شرکت زوئتیس (Zoetis) را با بهترین کیفیت ممکن عرضه نماید.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت هلث طب انواع محصولات این شرکت را مشاهده و خریداری نمایید.