نمایش دادن همه 8 نتیجه

اسپری الکلی ضدعفونی کننده(antiseptics) پوست محل تزریق. تزریقات یکی از روشهای مرسوم در تجویز داروها می باشد و عدم رعایت اصول آماده سازی پوست پیش از انجام تزریقات می تواند منجر به افزایش خطر ابتلای گیرنده خدمات درمانی به عفونتهای خون ونسج نرم شود. به همین دلیل استفاده از ترکیبات آنتی سپتیک ویژه ضدعفونی پوست قبل از انجام تزریقات توصیه می شود.

اسپری الکلی ضدعفونی کننده(antiseptics) پوست محل تزریق. تزریقات یکی از روشهای مرسوم در تجویز داروها می باشد و عدم رعایت اصول آماده سازی پوست پیش از انجام تزریقات می تواند منجر به افزایش خطر ابتلای گیرنده خدمات درمانی به عفونتهای خون ونسج نرم شود. به همین دلیل استفاده از ترکیبات آنتی سپتیک ویژه ضدعفونی پوست قبل از انجام تزریقات توصیه می شود.این محصول با پوست سازگار بوده و فاقد اثرات آلرژیک میباشد.

محلول الکلی ضدعفونی کننده(antiseptics) پوست محل تزریق. تزریقات یکی از روشهای مرسوم در تجویز داروها می باشد و عدم رعایت اصول آماده سازی پوست پیش از انجام تزریقات می تواند منجر به افزایش خطر ابتلای گیرنده خدمات درمانی به عفونتهای خون ونسج نرم شود. به همین دلیل استفاده از ترکیبات آنتی سپتیک ویژه ضدعفونی پوست قبل از انجام تزریقات توصیه می شود.این محصول با پوست سازگار بوده و فاقد اثرات آلرژیک میباشد.

محلول شستشوی بدن بیماران جهت استحمام قبل از عمل جراحی به منظور کاهش عفونتهای زخم جراحی و همچنین اسکراب جراحی دست جراحان به روش شستشوی دست.

محلول شستشوی بدن بیماران جهت استحمام قبل از عمل جراحی به منظور کاهش عفونتهای زخم جراحی و همچنین اسکراب جراحی دست جراحان به روش شستشوی دست.

فوم آنتی باکتریال بر پایه کلرهگزیدین ویژه شستشو ، پاکسازی و ضدعفونی پوست و حمام بیماران در تخت به منظور کاهش بار میکروبی و دکلونیزه کردن میکروارگانیزمها از روی سطح پوست بدون نیاز به آبکشی.

فوم آنتی باکتریال بر پایه کلرهگزیدین ویژه شستشو ، پاکسازی و ضدعفونی پوست و حمام بیماران در تخت به منظور کاهش بار میکروبی و دکلونیزه کردن میکروارگانیزمها از روی سطح پوست بدون نیاز به آبکشی.

پد الکلی نیوساد با روش‌های کاملا بهداشتی ساخته و بسته بندی شده است.

ضدعفونی کننده پوست و زخم
ضدعفونی کننده پوست و زخم چیست؟ تمییز کردن زخم از آلودگی اولین قدم در فرآیند بهبود زخم است. استفاده از ضدعفونی زخم در انواع جراحت ها لازم و ضروری است. ضد عفونی کننده های پوست و زخم محلول هایی هستند که برای بهبود زخم و جلوگیری از پیشرفت آن مورد استفاده قرار می گیرند؛ همچنین ممکن است از ایجاد عفونت ناشی از آلودگی بر سطح زخم نیز جلوگیری کنند. هدف استفاده از ضد عفونی کننده ها ایجاد تعادل باکتریایی سطح پوست و زخم است. البته باید توجه شود که ضد عفونی کننده ها را نباید به صورت روزانه استفاده کرد؛ زیرا ممکن است اثر مطلوبی روی پوست و زخم به جا نگذارند. ضد عفونی کننده های پوست و زخم نباید روند بهبود را طولانی کنند. هر کدام از ضد عفونی کننده ها ساختار و سازو کار خاصی دارد. ضد عفونی کننده های پوست و زخم انواع متنوعی دارند که از جمله آن‌ها می توان به موارد زیر اشاره کرد: • نرمال سالین • کلر هگزیدیدین گلوکونات • کلر هگزیدین گلوکونات همراه با ستریمید • پراکسید هیدروژن (آب اکسیژنه) • اسید استیک • پوویدین-آیوداین • هیپو کلریت سدیم نرمال سالین محلول ایزوتونیک شفافی است که برای شست و شو حفرات بدن مورد استفاده قرار می گیرد. این محلول قیمت مناسبی دارد اما برای استفاده در زخم های بزرگ تر باید با دقت زیاد استفاده شود. کلر هگزیدیدین گلوکونات محلول ضد عفونی کننده ای با کم ترین میزان اثر سمی است که با ترکیب این محلول با الکل با نسبت های مختلف و یا آب مقطر تهیه می شود. این محلول بر طیف گسترده ای از با کتری ها موثر است است. البته باید توجه شود که در نزدیکی صابون و پوویدن-آیوداین قرار ندهید، در این صورت منجر به غیر فعال شدن آن می شود. کلر هگزیدین گلوکونات همراه با ستریمید (ساولن) این محول در تمیز کردن زخم های کثیف مورد استفاده قرار می گیرد و بر طیف گسترده ای از باکتری ها موثر است. به علاوه این محلول، توانایی پاک کنندگی بافت های مرده از سطح زخم را دارد. این محلول اثرات سمی دارد که بهتر است به صورت روتین و روزانه استفاده نشود. آب اکسیژنه نوعی ضد عفونی کننده ضعیف است که ممکن است باعث مرگ باکتری های بی هوازی شود. اسید استیک محلول اسیدی و موثر بر پسودوموناس آئروژینوزا است، هیچ غلظتی از آن وجود ندارد که در روند زخم بی خطر باشد. این محلول نباید در شست و شو لایه مننژ، بافت مغز و یا پرده سوراخ شده گوش استفاده شود. اسید استیک ممکن است حساسیت و قرمزی در نواحی زخم را بوجود آورد. پوویدین-آیوداین این ضد عفونی کننده به آرامی ید غیر ارگانیک را در تماس با پوست آزاد می کند و بر طیف گسترده ای از باکتری ها، قارچ ها و ویروس ها موثر است. پوویدین-آیوداین کمترین مقدار حساسیت زایی را دارد، البته ممکن است سبب بروز حساسیت پوستی شود و عوارض جانبی را نیز به دنبال داشته باشد. هیپو کلریت سدیم این محلول که دارای خواص بوگیر و سفید کنندگی است و باعث مرگ باکتری ها می شود. هیچ غلظتی از هیپو کلریت سدیم وجود ندارد که در فرآیند بهبود زخم بی خطر باشد، به همین دلیل استفاد از آن بسیار رد شده است.