نمایش دادن همه 8 نتیجه

دستکش وینیل حریر مانند سایر دستکش‌های این نوع، بدون پودر ساخته شده تا افرادی که به پودر حساسیت دارند، به راحتی بتوانند از این محصول استفاده کنند. بسته های 100 عددی

دستکش وینیل OP از مواد کلرید پلی وینیل و روان کننده ها ساخته شده که در برابر مواد شیمیایی بسیار مقاوم است و به دلیل مواد بکار رفته در آن، هیچ حساسیتی را ایجاد نمی کند.

دستکش وینیل OP از مواد کلرید پلی وینیل و روان کننده ها ساخته شده که در برابر مواد شیمیایی بسیار مقاوم است و به دلیل مواد بکار رفته در آن، هیچ حساسیتی را ایجاد نمی کند. بسته های 100 عددی

دستکش وینیل بدون پودر wonderful برعکس دستکش لاتکس، حساسیت‌زا نیست و جایگزین خوبی برای کسانی است که به دستکش‌ لاتکس آلرژی دارند.

دستکش وینیل رز مریم مانند سایر دستکش‌های این نوع، بدون پودر ساخته شده تا افرادی که به پودر حساسیت دارند، به راحتی بتوانند از این محصول استفاده کنند.

دستکش وینیل رز مریم مانند سایر دستکش‌های این نوع، بدون پودر ساخته شده تا افرادی که به پودر حساسیت دارند، به راحتی بتوانند از این محصول استفاده کنند.

دستکش‌ وینیل رژمد، بدون پودر ساخته شده تا افرادی که به پودر حساسیت دارند، به راحتی بتوانند از این محصول استفاده کنند.

جنس و خاصیت‌ دستکش‌ وینیل رژمد، باعث ایجاد کاربردهای فراوان این محصول می‌شود. این دستکش بدون پودر ساخته شده تا افراد حساس به پودر ، به راحتی بتوانند از این محصول استفاده کنند.


دستکش وینیل
دستکش های پزشکی وینیل از ماده مصنوعی پلی وینیل کلرید (PVC) ساخته شده اند که از مزایای مصنوعی بودن این نوع دستکش ها می توان به عدم حساسیت نسبت به بقیه ی دستکش های پزشکی اشاره کرد . دستکش های پزشکی وینیل به علت متد طراحی و ساختی که دارند از مقاومت بیشتری در برابر مواد شیمیایی و الکل و اسید ها و قلیا ها و . . . دارند ، که همین ویژیگی باعث این شده که جنس ضخیم تر و مقاوم تری نسبت به دستکش های دیگر داشته باشند ؛ همچنین از لحاظ چسبندگی به دست نیز ، کمی آزاد تر بوده که موارد استفاده از این نوع دستکش ها را کمی تغییر داده تا کار هایی که نیاز کمتری به ظرافت و دقت دارند را شامل شوند .