بسته
0
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو
فیلترها

محصولات با برچسب ‌«ضد کوکسیدیوز‌»

نمایش در هر صفحه

آمپرومکس 9/6 رویان (Ampromax 9.6)

آمپرومکس 9/6 | Ampromax 9.6 به منظور پیشگیری و درمان کوکسیدیوز طیور به کار می‌رود و علیه طیف وسیعی از گونه‌های بیماریزای ایمریا شامل ایمریا تنلا، ایمریا آسرولینا، ایمریا ماکسیما، ایمریا برونتی، ایمریا میتیس، ایمریا پره کوکس، ایمریا نکاتریکس در طیور گوشتی، و ایمریا آدنوئیدس، ایمریا مله آگریمیتیس، ایمریا گالوپاونیس و ایمریا مله آگریدیس در بوقلمون موثر است.
تماس بگیرید

آواتک (AVATEC)

در بیش از 130 مورد آزمایش تعیین حساسیت کوکسیدیواستات (AST) که بر روی 3 گونه رایج ایمریاهای نیمچه‌های گوشتی یعنی ایمریا اسرولینا، ایمریا ماکزیما و ایمریا تنلا به عمل آمد، بیشترین اثر را آواتک (لازالوسید) از خود نشان داد.
تماس بگیرید

اتوآمپروکس رویان (Ethoamprox)

اتوآمپروکس | Ethoamprox یک کوکسیـدیــواستات وسـیع الـطیـف است که با اثـر قـاطـع علیـه ایمریـاهـای مخـتـلف جهت پیشگیــری از بـروز کـوکـسیـدیـوز در طـیـور گـوشتی، پولتهای مادر و تخم گذار و بوقلمون مورد استفاده قرار می گیرد
تماس بگیرید

دکوکس (Deccox)

دکوکس | Deccox جهت پیشگیری از کوکسیدیوز در طیور به کار می‌رود. ‌‌ جهت کنترل کوکسیدیوز ناشی از آیمریا تنلا، آیمریا نکاتریکس، آیمریا آسرولینا، آیمریا میواتی، آیمریا ماگزیما و آیمریا برونتیدر طیور صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.‌
تماس بگیرید

روبیکوکس رویان (Robicox)

روبیکوکس | Robicox در طیور گوشتی و بوقلمون مورد استفاده قرار می گیرد.‌
تماس بگیرید

زواکوکس رویان (Zoacox)

زواکوکس® | ®Zoacox برای کنترل و پیشگیری از کوکسیدیوز در نیمچه های گوشتی برای تمام دوره پرورش و در نیمچه تخم گذار و بوقلمون مصرف می شود.
تماس بگیرید