بسته
0
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو
فیلترها

آلفاسان

معرفی شرکت آلفاسان (Alfasan)

شرکت هلندی آلفاسان تولید کننده و پخش کننده انواع دارو های دامی در سراسر جهان می‌باشد. این کمپانی از سال 1975 تولید محصولات خود را آغاز کرد و روز به روز با هدف محافظت و مراقبت از حیوانات شرکت خود را توسعه داد و امروزه به یکی از معروف ترین شرکت های تولید کننده محصولات دامی تبدیل شده است.

همواره گفته شده که پیشگیری بهتر از درمان است. شرکت آلفاسان (Alfasan) نیز بر اساس این گفته در سال 2016 یک بخش سبز (Green division) را ایجاد کرد تا در آن به کمک طیف وسیعی از محصولات طبیعی، استفاده غیر ضروری از آنتی بیتیک ها را کاهش دهد و از بسیاری از بیماری های دامی جلوگیری کند.

تمام محصولات و دارو های این کمپانی در شهر ووردن هلند (Woerden,Netherlands) تولید می‌شود. تخصص اصلی این شرکت تولید انواع مایعات تزریقی می‌باشد اما علاوه بر این در زمینه تولید انواع دارو های چشم، قرص ها و پودر ها نیز فعالیت دارد. 

این شرکت بیش از 1900 محصول در 150 نوع مختلف ثبت کرده است که به بیش از 110 کشور عرضه می‌کند. 

تمامی محصولات این شرکت توسط بخش کنترل کیفیت، کنترل و با دقت بالا بسته بندی و عرضه می‌شوند. همچنین تمامی محصولات دارای گواهینامه (Good Manufacturing Practice) GMP و GDP (Good Distribution Practice) می‌باشند که نشان دهنده کیفیت بالای محصولات می‌باشد.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این شرکت وجود دو واحد کاملاً مجزا در یک کارخانه برای تولید مایعات تزریقی پنیسیلین و غیر پنیسیلین می‌باشد.

شرکت هلث طب، زیرمجموعه شرکت سلامت مهر گردون، سعی دارد تا محصولات این شرکت را با کیفیت بالا در اختیار مشتریان قرار دهد.

جهت مشاهده و یا سفارش محصولات شرکت آلفاسان می‌توانید به سایت هلث طب، بخش محصولات دامپزشکی مراجعه نمایید.

نمایش در هر صفحه

کتامین آلفاسان %10 - Ketamine 10% 50ml

كتامين به عنوان يك بيهوش كننده عمومي براي اعمال جراحي يا تشخيص كوتاه مدت كه به شل شدن عضلات اسكلتي نياز ندارند، مصرف مي‌شود. كتامين همچنين به عنوان داروي كمكي همراه با ساير داروهاي بيهوش كننده مصرف مي‌شود.
تماس بگیرید

زایلازین - xylazine 30ml

تماس بگیرید

قرص های ضد انگل مورد استفاده در سگ ها و گربه- پرازیکوانتل

پرازیکوانتل برای درمان دیپیلیدیوم کانینوم، تنیا پیزیفورمیس و اکینوکوکوس گرانولوزیس در سگ ها و دیپیلیدیوم کانینوم و تنیا تنیافورمیس در گربه ها مصرف می شود. دوز واحد معمولا موثر است،
تماس بگیرید