بسته
0
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو
فیلترها

ویتامین

آ، د3، ای، سی رویان (AD3EC) - خوراکی

این محصول حاوی ویتامین های C ,E ,D3 ,A می‌باشد که به عنوان مکمل ویتامینی برای حیوانات استفاده می‌شود. ویتامین C موجود در این محصول مقاومت بدن طیور را در مواجه با استرس بالا می‌برد و سایر ویتامین ها که بصورت محلول در چربی هستند، باعث افزایش سطح ایمنی بدن طیور می‌شوند. نحوه مصرف این محصول بصورت خوراکی می‌باشد.
تماس بگیرید

مولتی ویتامین و الکترولیت رویان (Multivitamin & Electrolyte)- پودر

این محصول بصورت پودر (قابل حل در آب) عرضه می‌شود و در مواقع بی اشتهایی و ضعف، کمبود رشد، کاهش تولید مثل، کاهش مقاومت بدن و ... در دام هدف قابل استفاده هستند.
تماس بگیرید

مکسی چوک رویان (MAXI CHOC)

این محلول خوراکی را می‌توان جهت تامین نیاز های حیاتی رشد و تولید مثل، کاهش تلفات، بهبود کیفیت پوسته تخم مرغ و ...در دام هدف استفاده کرد. همچنین پس از مصرف آنتی بیوتیک و دارو های ضد انگل استفاده از این محصول پیشنهاد می‌شود.
تماس بگیرید

مولتی ویتاپلاس رویان (Multi Vitaplus)

این محصول حاوی انواع ویتامین ها و مواد آلی می‌باشد که معمولاً در طیور گوشتی پس از مصرف آنتی بیوتیک و دوران نقاهت استفاده می‌شود. همچنین این محصول به کاهش استرس، افزایش تولید مثل، درمان مسمومیت های غذایی و ... کمک می‌کند.
تماس بگیرید

مگنیکل 3 (MAGNICAL 3)

مگنیکل 3 ترکیبی از ویتامین D3 و مواد معدنی می‌باشد که به رشد و افزایش تخم گذاری در طیور کمک می‌کند. همچنین هنگام نرمی و شکنندگی پوسته تخم مرغ های تولیدی می‌توان از این محصول استفاده کرد.
تماس بگیرید

لیور پلاس رویان (Liver plus)

این محلول ترکیبی از انواع ویتامین ها و مواد آلی می‌باشد که به بازیابی سلول های کبدی، کاهش ابتلا به بیماری، افزایش ترشح صفرا تنظیم میزان کلسترول، افزایش بهره وری دستگاه گوارش و ... در دام هدف کمک می‌کند.
170,000 تومان

رنال پلاس رویان (RENAL PLUS)

محلول خوراکی رنال پلاس در طیور به اختلالات ادراری و کلیوی مانند سنگ های ادراری، عفونت های کلیوی، مسمومیت های دارویی و ... کمک می‌کند.
تماس بگیرید

ویتاسلنیوم رویان (Vitaselenium)

این محلول خوراکی حاوی ویتامین E و سلنیوم می‌باشد و به عوارض ناشی از کمبود ویتامین E، سلنیوم و ویتامین B12 در دام کمک می‌کند. همچنین در مواردی همچون دیستروفی عضلانی، مشکلات باروری، کاهش رشد و ... در دام می‌توان از این محصول استفاده کرد.
تماس بگیرید

ویتامیکس رویان (Vitamix)

ویتامیکس رویان ترکیبی از انواع ویتامین های مورد نیاز بدن دام می‌باشد که به بالا بردن مقاومت بدن در مواقع بیماری و عوامل استرس زا کمک می‌کند. همچنین این مولتی ویتامین برای حفظ و نگهداری بافت های بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد. چون بدن طیور قادر به ساخت این ترکیبات نمی‌باشد باید بصورت خوراکی در برنامه غذایی حیوانات قرار گیرد.
تماس بگیرید

ویتامین ث 50% رویان (Vitamin C 50%)

از این محصول برای طیور می‌توان در مواقع استرس های ناشی از سرما و گرما، حمل و نقل، واکسیناسیون، شروع تولید مثل و ... استفاده کرد. همچنین به استحکام پوسته، جذب و مصرف آهن، سلنیوم، کروم و مس، سلامت پوست و ... کمک می‌کند.
205,000 تومان

ویتا رنیل (Vita Renyl)

این محصول در طیور بعد از مصرف آنتی بیوتیک، طی زمان های بحران و مواقع استرس مورد استفاده قرار می‌گیرد. طریقه مصرف این محصول بصورت پودر قابل خل در آب می‌باشد.
تماس بگیرید

الیگوکلسیفوس (Oligo-calciphos)

این محصول حاوی عناصری همچون مس، کلسیم، منیزیم، منگنز، آهن و ... می‌باشد که در انواع طیور در مواردی همچنون دوران رشد، دوران تولید مثل، پس از واکسیناسیون، پس از مصرف آنتی بیوتیک و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.
تماس بگیرید

نوتری وت (Nutri Vet)

این محصول شامل انواع ویتامین ها، اسید آمینه، مواد معدنی و انواع عناصر کمیاب می‌باشد که در طیور برای پیشگیری و درمان کمبود های تغذیه ای و همچنین در مواقع استرس ناشی از نوک چینی، واکسیناسیون، حمل و نقل و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.
تماس بگیرید

مینرامیکس (Mineramix)

مینرامیکس ترکیبی از انواع مواد معدنی مانند (کلسیم، فسفر، منیزیم، آهن، روی و...) می‌باشد که در انواع طیور در دوران رشد، اوج تخم گذاری، پس از واکسیناسیون، پس از مصرف آنتی بیوتیک و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.
تماس بگیرید

مینرال بی رویان (Mineral B)

این محصول ترکیبی از ویتامین های B و مواد معدنی می‌باشد که در طیور، به بهبود عوارض ناشی از کمبود ویتامین های بی از جمله کاهش تولید، افزایش ضریب تبدیل غذایی، کم خونی، التهاب های جلدی و ... کمک می‌کند.
تماس بگیرید

لیپوسل (Liposol)

لیپوسل یا ویتامین AD3E رویان محلول خوراکی مخصوص طیور و بوقلمون می‌باشد که نقش بسیار مهمی در حفاظت و نگهداری بافت های بدن و افزایش ایمنی و مقاومت بدن دارد.
تماس بگیرید

هپاکارنیتول (Hepacarnitol)

این محصول ترکیبی از ال-کارنیتین، کولین کلراید، سوربیتول و عصاره آرتیشو می‌باشد که به کاهش استرس ناشی از حمل و نقل، سر و صدا، تشنگی، گرسنگی و ... کمک می‌کند. همچنین می‌توان از این محصول در آغاز دوره پرورش، وقوع بیماری ها، دوره نقاهت، تولید مثل و ... استفاده کرد.
تماس بگیرید

انرژی پلاس رویان (Energy Plus)

این محصول در طیور جهت بهبود فاکتور های پرورشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین به کاهش استرس های ناشی از واکسیناسیون و حمل و نقل کمک می‌کند. این محصول بصورت محلول خوراکی جهت مصرف طیور عرضه می‌شود.
تماس بگیرید

ب کمپلکس + ویتامین کا رویان ( B Complex + Vitamin K)

این محصول برای درمان عوارض ناشی از کمبود ویتامین های B و K و همچنین جهت افزایش تولید و رشد طیور مورد استفاده قرار می‌گیرد. در موارد کم خونی، کوکسیدیوز و عفونت های انگلی دستگاه گوارش نیز می‌توان از این محصول استفاده کرد.
تماس بگیرید

ب کارنیتول (B Carnitol)

این محلول خوراکی حاوی انواع ویتامین های B و ال کارنیتین می‌باشد که در انواع طیور باعث افزایش رشد و تولید، بهبود ضریب تبدیل، کاهش تلفات و ... می‌شود.
تماس بگیرید

آمینو ویتاتریس (Amino-vitatrace)

از این محصول در انواع طیور (گوشتی، تخم گذار، مادر، شتر مرغ، بوقلمون، اردک و کبوتر) برای جبران کمبود ویتامین ها، اسید آمینه و عناصر کمیاب استفاده می‌شود. علاوه بر آن بعد از استرس ناشی از نوک چینی، واکسیناسیون و آنتی بیوتیک درمانی برای جلوگیری از عقب افتادگی رشد می‌توان از این محصول استفاده کرد.
تماس بگیرید

آمین و ویت رویان (Amin & Vit)

این محلول خوراکی به افزایش سرعت رشد و بهبود ضریب تبدیل غذایی و بالا بردن کیفیت گوشت و تخم مرغ کمک می‌کند. همچنین می‌توان از این محصول در مواقع بروز استرس ناشی از گرما، دوران نقاهت و پس از مصرف آنتی بیوتیک استفاده کرد.
تماس بگیرید

آ، د3، ای،سی، کا (AD3ECK)-خوراکی

این محصول ترکیبی از ویتامین های محلول در چربی (K ,E ,D3, A) و محلول در آب (C) می‌باشد که به افزایش سطح ایمنی و مقاومت بدن، حفظ و نگهداری بدن، جلوگیری از خون ریزی و ... در طیور کمک می‌کند.
تماس بگیرید

آ، د3، ای،سی، کا (AD3ECK)-پودر

این محصول ترکیبی از ویتامین های محلول در چربی (K ,E ,D3, A) و محلول در آب (C) می‌باشد که به افزایش سطح ایمنی و مقاومت بدن، حفظ و نگهداری بدن، جلوگیری از خون ریزی و ... در طیور کمک می‌کند.
تماس بگیرید