نمایش دادن همه 8 نتیجه

در حیوانات جوان به منظور جلوگیری از اسهال و تعدیل سیستم ایمنی، بهبود مقاومت در برابر استرس در مواردی مانند تراکم بالا، تغییرات ناگهانی رژیم غذایی، درجه حرارت محیطی بالا، حمل و نقل طولانی مدت و در موارد آلودگی مزمن جیره با مایکوتوکسین ها.‌اقدامات امنیت زیستی در پروسه تهیه گوشت از سطح مزرعه آغاز می شود. ایمیونووال® | ®ImmunoWall می تواند به رفع چالش باکتری های بیماریزا کمک کند.‌
این محصول ترکیبی از ویتامین های محلول در چربی (K ,E ,D3, A) و محلول در آب (C) می‌باشد که به افزایش سطح ایمنی و مقاومت بدن، حفظ و نگهداری بدن، جلوگیری از خون ریزی و … در طیور کمک می‌کند.
از این محصول در انواع طیور (گوشتی، تخم گذار، مادر، شتر مرغ، بوقلمون، اردک و کبوتر) برای جبران کمبود ویتامین ها، اسید آمینه و عناصر کمیاب استفاده می‌شود. علاوه بر آن بعد از استرس ناشی از نوک چینی، واکسیناسیون و آنتی بیوتیک درمانی برای جلوگیری از عقب افتادگی رشد می‌توان از این محصول استفاده کرد.
این محصول در طیور جهت بهبود فاکتور های پرورشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین به کاهش استرس های ناشی از واکسیناسیون و حمل و نقل کمک می‌کند. این محصول بصورت محلول خوراکی جهت مصرف طیور عرضه می‌شود.
این محلول خوراکی حاوی انواع ویتامین های B و ال کارنیتین می‌باشد که در انواع طیور باعث افزایش رشد و تولید، بهبود ضریب تبدیل، کاهش تلفات و … می‌شود.
این محصول برای درمان عوارض ناشی از کمبود ویتامین های B و K و همچنین جهت افزایش تولید و رشد طیور مورد استفاده قرار می‌گیرد. در موارد کم خونی، کوکسیدیوز و عفونت های انگلی دستگاه گوارش نیز می‌توان از این محصول استفاده کرد.

پوستین سی، ویتامین سی طولانی اثر است که در طیور برای بهبود سیستم دفاعی و عملکرد دام مورد استفاده قرار می‌گیرد. بدلیل قابلیت انحلال بالای این محصول در آب، میزان جذب آن در داخل بدن دام حداکثر مقدار ممکن می‌باشد.

این محلول خوراکی در انواع طیور و بوقلمون برای حفظ و نگهداری بافت ها، بالا بردن ایمنی بدن، بی اشتهایی، کاهش تولید و رشد و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.