بسته
0
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو
فیلترها

ویتامین

پاورلیت (PowerLyte)

پاورلیت یک ماده خوراکی است که در زمان بروز اختلالات گوارشی (اسهال) در گوساله مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده باید روزانه دو بار به مقدار 60 میلی لیتر به عقب زبان گوساله خورانده شود.
تماس بگیرید

پروتامین (Protamine)

این محصول در گاو های شیرده برای بهبود اشتها و متابولیسم چربی در کبد مورد استفاده قرار می‌گیرد.همچنین ویتامین ها و سدیم موجود در محصول باعث افزایش تولید شیر و باروری دام می‌شود.
تماس بگیرید

ویتاجکت (Vitaject)

مولتی ویتامین ویتاجکت جهت رفع کمبود انواع ویتامین در انواع دام‌ها در زمان بیماری، ضعف، نقاهت و عدم رشد کافی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول بصورت تزریقی مصرف می‌شود.
تماس بگیرید

ویتامین ث 25% (Vitamin C 25%)

ویتامین ث 25% جزو ویتامین‌های محلول در آب است که حاوی 250 میلی گرم اسید آسکوربیک خالص می‌باشد. این محصول در موارد کم‌خونی، خونریزی، مسمومیت، التهاب دستگاه گوارش، ناباروری، مشکلات رشد و ... برای دام مورد استفاده قرار می‌گیرد.
تماس بگیرید

ویتامین ب1 (Vitamin B1)

ویتامین ب1 یک ویتامین محلول در آب است که شامل 200 میلی گرم تیامین هیدروکلراید می‌باشد. این محصول به درمان مسمومیت با سرخس عقابی در اسب، درمان پولیوآنسفالومالاسی در نشخوارکنندگان، درمان مسمومیت با سرب و اتیلن گلایکول در دام‌های کوچک و درمان‌ ‌کمبود تیامین در گوشتخوارانی که ماهی خام مصرف می‌کنند، کمک می‌کند.
تماس بگیرید

لیپوجکت (Lipo ject)

لیوپوجکت یا ویتامین AD3E از ویتامین‌های محلول در چربی است که برای درمان انواع بیماری‌های ناشی از کمبود ویتامین‌های E،D3،A در دام هدف موثر است.
تماس بگیرید

کوباجکت (Cobaject)

کوباجکت در اصل ترکیبی از فسفر آلی و ویتامین ب12 می‌باشد که می‌توان از آن برای بهبود سریع دوره نقاهت، کمک به افزایش رشد، درمان کاهش تولید مثل و ... استفاده کرد. نحوه مصرف این محصول بصورت تزریقی برای دام می‌باشد.
تماس بگیرید

ب کوجکت (B Coject)

ب کوجکت یا ویتامین ب کمپلکس (B Complex) در موارد بی اشتهایی، کم خونی، درمان مسمومیت، درمان استرس و ... به دام مورد نظر کمک می‌کند. نحوه مصرف این محصول بصورت تزریقی می‌باشد.
تماس بگیرید

آ، د3، ای، سی رویان (AD3EC Rooyan) - تزریقی

این محصول حاوی ویتامین های C ,E ,D3 ,A می‌باشد که به عنوان مکمل ویتامینی برای حیوانات استفاده می‌شود. همچنین برای درمان انواع بیماری های ناشی از کمبود ویتامین های ذکر شده و همچنین در دوران نقاهت و برای افزایش مقاومت در برابر عفونت و ... قابل استفاده هست. نحوه مصرف این محصول بصورت تزریقی می‌باشد.
تماس بگیرید

ویتامین E + سلنیم رویان (Vitamin E + Selenium)

این محصول به درمان بیماری های ناشی از کمبود ویتامین ای و سلنیم از جمله بیماری ماهیچه سفید، نارسایی های تولید مثلی و کاهش مقاومت به عوامل عفونی کمک می‌کند. طریقه مصرف این محصول بصورت تزریقی برای دام می‌باشد.
تماس بگیرید

مولتی آمینوجکت (Multi Aminoject)

این محصول شامل انواع ویتامین ها و اسید آمینه می‌باشد که به بهبود ضریب تبدیل غذایی، کم خونی، علائم ناشی از کمبود انواع ویتامین ها و اسید آمینه و ... کمک می‌کند. طریقه مصرف این محصول بصورت تزریقی برای دام می‌باشد.
45,000 تومان

مولتی ویتامین و الکترولیت رویان (Multivitamin & Electrolyte)- پودر

این محصول بصورت پودر (قابل حل در آب) عرضه می‌شود و در مواقع بی اشتهایی و ضعف، کمبود رشد، کاهش تولید مثل، کاهش مقاومت بدن و ... در دام هدف قابل استفاده هستند.
تماس بگیرید

مکسی چوک رویان (MAXI CHOC)

این محلول خوراکی را می‌توان جهت تامین نیاز های حیاتی رشد و تولید مثل، کاهش تلفات، بهبود کیفیت پوسته تخم مرغ و ...در دام هدف استفاده کرد. همچنین پس از مصرف آنتی بیوتیک و دارو های ضد انگل استفاده از این محصول پیشنهاد می‌شود.
تماس بگیرید

هپاکارنیتول (Hepacarnitol)

این محصول ترکیبی از ال-کارنیتین، کولین کلراید، سوربیتول و عصاره آرتیشو می‌باشد که به کاهش استرس ناشی از حمل و نقل، سر و صدا، تشنگی، گرسنگی و ... کمک می‌کند. همچنین می‌توان از این محصول در آغاز دوره پرورش، وقوع بیماری ها، دوره نقاهت، تولید مثل و ... استفاده کرد.
تماس بگیرید

آمین و ویت رویان (Amin & Vit)

این محلول خوراکی به افزایش سرعت رشد و بهبود ضریب تبدیل غذایی و بالا بردن کیفیت گوشت و تخم مرغ کمک می‌کند. همچنین می‌توان از این محصول در مواقع بروز استرس ناشی از گرما، دوران نقاهت و پس از مصرف آنتی بیوتیک استفاده کرد.
تماس بگیرید

دوفالیت (Duphalyte)

این محصول ترکیبی از ویتامین ها، الکترولیت ها، اسید های آمینه و دکستروز می‌باشد که برای انواع دام های خانگی، طیور و دام های بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد.
تماس بگیرید

سوپرسان سالیوبل (SUPERSAN SOLUBLE)

این محلول خوراکی شامل انواع ویتامین های مورد نیاز بدن و اسید آمینه می‌باشد که در دوره نقاهت، تخمگذاری و ... برای تقویت سیستم دفاعی بدن دام و بهبود فرایند رشد مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین جهت درمان استرس های ناشی از حمل و نقل، تغییرات آب و هوا، واکسیناسیون و ... می‌توان از این محصول استفاده کرد.
تماس بگیرید

سلبن – ای (Seleben- E)

این محصول در دام های بزرگ، جهت پیشگیری و درمان بیماری عضله سفید، اختلالات تولید مثل و جفت ماندگی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
تماس بگیرید

مولتی ویتامین (Multivitamin Injection)

جهت جبران کمبود ویتامین در اسب و گاو می‌توان از این محصول استفاده کرد. طریقه مصرف این محصول بصورت تزریقی برای دام می‌باشد.
تماس بگیرید

سوپر ويتامين آ.د3.ای (Super’s Vitamin AD3E)

این محصول شامل ویتامین های E ،D3 ،A می ‌باشد که در انواع دام های بزرگ و طیور ، در دوره نقاهت، دوره بارداری و تخم گذاری، جهت تقویت سیستم ایمنی، کاهش استرس ناشی از بیماری و واکسیناسیون و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.
تماس بگیرید

ب کمپلکس (B Complex)- خوراکی

این محلول خوراکی در انواع دام های بزرگ، دام های خانگی و طیور جهت درمان بیماری های ناشی از کمبود ویتامین B، افزایش ضریب تبدیل غذایی، بهبود اختلالات گوارشی و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.
تماس بگیرید

ب کمپلکس (B Complex)- تزریقی

این محصول بصورت تزریقی برای انواع دام های خانگی و دام های بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد که به درمان بیماری های ناشی از کمبود ویتامین B مثل پلی نوریت، اختلالات سیستم عصبی، میلیت، آتاکسی، اختلالات گوارشی و ... کمک می‌کند.
تماس بگیرید