بسته
0
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو
فیلترها

گاو

گاو

نمایش در هر صفحه

Calf Aid

این محصول به صورت خمیر دهانی پشت زبان گوساله خورانده می‌شود و به رشد و سلامتی و تقویت سیستم ایمنی بدن گوساله کمک می‌کند. همچنین در کاهش استرس و جلوگیری از بیماری ها در گوساله های تازه متولد شده تاثیر دارد.
تماس بگیرید

متاکم (Metacam)

متاکم یک داروی ضدالتهاب غیراستروئیدی است که برای درمان عفونت های حاد تنفسی به همراه آنتی بیوتیک مخصوص جهت کاهش علائم بالینی در گاو مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین به درمان اسهال و ورم های حاد پستانی در گاو و گوساله کمک می‌کند.
تماس بگیرید

اوبرولکسین (Ubrolexin)

این محصول جهت درمان ورم پستان های بالینی در گاو های شیری در زمان شیرواری که به علت رشد باکتری های حساس به سفالکسین و کانامایسین روی می‌دهد، استفاده می‌شود. این محصول حتماً بصورت تزریق پستانی باید مصرف گردد.
تماس بگیرید

پاورلیت (PowerLyte)

پاورلیت یک ماده خوراکی است که در زمان بروز اختلالات گوارشی (اسهال) در گوساله مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده باید روزانه دو بار به مقدار 60 میلی لیتر به عقب زبان گوساله خورانده شود.
تماس بگیرید

پروتامین (Protamine)

این محصول در گاو های شیرده برای بهبود اشتها و متابولیسم چربی در کبد مورد استفاده قرار می‌گیرد.همچنین ویتامین ها و سدیم موجود در محصول باعث افزایش تولید شیر و باروری دام می‌شود.
تماس بگیرید

رومن بوستر (Rumen Booster)

این مکمل پودری جهت بهبود عملکرد شکمبه مورد استفاده قرار می‌گیرد. ترکیبات این محصول باعث افزایش اشتها، افزایش سرعت سوخت و ساز بدن، بهبود عملکرد کبد و ... می‌شود. همچنین در زمان بروز اختلالات گوارشی و بعد از جراحی می‌توان از این محصول در گونه هدف استفاده کرد.
تماس بگیرید