بسته
0
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو
فیلترها

ضد انگل

ایمیدوکارب دی پروپیونات رویان (Imidocarb Dipropionate)

ایمیدوکارب دی پروپیونات علیه عفونت های ناشی از بابزیوز در گوسفند، گاو، اسب و سگ، آناپلاسموز در گاو و همچنین ارلیشیوز در سگ موثر می باشد.
تماس بگیرید

فنبندازول 2.5% رویان (Fenbendazole 2.5%)

فنبندازول 2.5% | Fenbendazole 2.5% بر مراحل نوزادهای در حال رشد و خفته و بالغ نماتودهای لوله گوارش گوسفند و بز و بالغ کرم های ریوی آنها، سستودهای بالغ لوله گوارش نشخوارکنندگان، نماتودهای بالغ و سستودهای لوله گوارش تک سمی‌ها و گوشتخواران موثر است
تماس بگیرید

دیمینازن استوریت رویان (Diminazene Aceturate)

دیمینازن استوریت رویان | Diminazene Aceturate Rooyan جهت درمان گونه های مختلف بابزیوز مانند B.canis ، B.bovis و ‌B.ovis‌، B.equi همچنین درمان تریپانوز و میازیس ناشی از T.theileri‌، T.equinum‌، T.evansi‌، T.congolense‌، T.vivax‌، ‌T.equiperdum به کار برده می شود.
تماس بگیرید

قرص ضد انگل سگ و گربه آنتی هلم وی اس – VS Anti Helm

قرص ضد انگل سگ و گربه آنتی هلم را جهت درمان عفونت های انگلی در این حیوانات مورد استفاده قرار می دهند که می تواند آنها را نسبت به این بیماری ایمن کند.درمان و پیشگیری از ابتلا به بیماری های انگلی در حیواناتی نظیر سگ و گربه بسیار مهم و حیاتی می باشد. چرا که این بیماری قابل سرایت به انسان بوده و جزء بیماری های مشترک بین انسان و حیوان می باشد.
تماس بگیرید

قرص های ضد انگل مورد استفاده در سگ ها و گربه- پرازیکوانتل

پرازیکوانتل برای درمان دیپیلیدیوم کانینوم، تنیا پیزیفورمیس و اکینوکوکوس گرانولوزیس در سگ ها و دیپیلیدیوم کانینوم و تنیا تنیافورمیس در گربه ها مصرف می شود. دوز واحد معمولا موثر است،
تماس بگیرید

کتامین آلفاسان %10 - Ketamine 10% 50ml

كتامين به عنوان يك بيهوش كننده عمومي براي اعمال جراحي يا تشخيص كوتاه مدت كه به شل شدن عضلات اسكلتي نياز ندارند، مصرف مي‌شود. كتامين همچنين به عنوان داروي كمكي همراه با ساير داروهاي بيهوش كننده مصرف مي‌شود.
تماس بگیرید

زایلازین - xylazine 30ml

تماس بگیرید