بسته
0
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو
فیلترها

ویتامین

ویتاجکت (Vitaject)

مولتی ویتامین ویتاجکت جهت رفع کمبود انواع ویتامین در انواع دام‌ها در زمان بیماری، ضعف، نقاهت و عدم رشد کافی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول بصورت تزریقی مصرف می‌شود.
تماس بگیرید

ویتامین ث 25% (Vitamin C 25%)

ویتامین ث 25% جزو ویتامین‌های محلول در آب است که حاوی 250 میلی گرم اسید آسکوربیک خالص می‌باشد. این محصول در موارد کم‌خونی، خونریزی، مسمومیت، التهاب دستگاه گوارش، ناباروری، مشکلات رشد و ... برای دام مورد استفاده قرار می‌گیرد.
تماس بگیرید

ویتامین ب1 (Vitamin B1)

ویتامین ب1 یک ویتامین محلول در آب است که شامل 200 میلی گرم تیامین هیدروکلراید می‌باشد. این محصول به درمان مسمومیت با سرخس عقابی در اسب، درمان پولیوآنسفالومالاسی در نشخوارکنندگان، درمان مسمومیت با سرب و اتیلن گلایکول در دام‌های کوچک و درمان‌ ‌کمبود تیامین در گوشتخوارانی که ماهی خام مصرف می‌کنند، کمک می‌کند.
تماس بگیرید

لیپوجکت (Lipo ject)

لیوپوجکت یا ویتامین AD3E از ویتامین‌های محلول در چربی است که برای درمان انواع بیماری‌های ناشی از کمبود ویتامین‌های E،D3،A در دام هدف موثر است.
تماس بگیرید

کوباجکت (Cobaject)

کوباجکت در اصل ترکیبی از فسفر آلی و ویتامین ب12 می‌باشد که می‌توان از آن برای بهبود سریع دوره نقاهت، کمک به افزایش رشد، درمان کاهش تولید مثل و ... استفاده کرد. نحوه مصرف این محصول بصورت تزریقی برای دام می‌باشد.
تماس بگیرید

ب کوجکت (B Coject)

ب کوجکت یا ویتامین ب کمپلکس (B Complex) در موارد بی اشتهایی، کم خونی، درمان مسمومیت، درمان استرس و ... به دام مورد نظر کمک می‌کند. نحوه مصرف این محصول بصورت تزریقی می‌باشد.
تماس بگیرید

آ، د3، ای، سی رویان (AD3EC Rooyan) - تزریقی

این محصول حاوی ویتامین های C ,E ,D3 ,A می‌باشد که به عنوان مکمل ویتامینی برای حیوانات استفاده می‌شود. همچنین برای درمان انواع بیماری های ناشی از کمبود ویتامین های ذکر شده و همچنین در دوران نقاهت و برای افزایش مقاومت در برابر عفونت و ... قابل استفاده هست. نحوه مصرف این محصول بصورت تزریقی می‌باشد.
تماس بگیرید

دوفالیت (Duphalyte)

این محصول ترکیبی از ویتامین ها، الکترولیت ها، اسید های آمینه و دکستروز می‌باشد که برای انواع دام های خانگی، طیور و دام های بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد.
تماس بگیرید

ب کمپلکس (B Complex)- خوراکی

این محلول خوراکی در انواع دام های بزرگ، دام های خانگی و طیور جهت درمان بیماری های ناشی از کمبود ویتامین B، افزایش ضریب تبدیل غذایی، بهبود اختلالات گوارشی و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.
تماس بگیرید

ب کمپلکس (B Complex)- تزریقی

این محصول بصورت تزریقی برای انواع دام های خانگی و دام های بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد که به درمان بیماری های ناشی از کمبود ویتامین B مثل پلی نوریت، اختلالات سیستم عصبی، میلیت، آتاکسی، اختلالات گوارشی و ... کمک می‌کند.
تماس بگیرید