بسته
0
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو
فیلترها

Kollsut

درباره شرکت کلسوت (Kollsut)

شرکت آمریکایی کلسوت (Kollsut) در زمینه تولید انواع نخ های جراحی، آنژیوکت و باند جراحی فعالیت دارد. محصولات این شرکت نوپا روز به روز به دلیل کیفیت مطلوبی که دارند، بیشتر شناخته می‌شوند. تمرکز اصلی این شرکت در تولید نخ های جراحی با کیفیت مطلوب و مقاومت مناسب می‌باشد و آزمایش هایی به منظور تست مقاومت نخ ها و سوزن ها در آزمایشگاه تست تجهیزات پزشکی انجام گرفته شده و تمامی نخ ها از نظر کیفیت تایید شده می‌باشند.

هدف اصلی شرکت رضایت مشتری و ارائه با کیفیت محصولات می‌باشد. این شرکت توانسته است گواهینامه های FDA، ISO 13485 و CE را دریافت کند که این خود نشانه ای از کیفیت مطلوب و بالای محصولات شرکت است.

محصولات

- آنژیوکت با و بدون بال و دریچه تزریق (Iglacath)

- باند جراحی

- نخ های جراحی


جهت مشاهده نخ های جراحی شرکت کالسوت آمریکا به سایت هلث طب، بخش نخ های جراحی مراجعه نمایید.

جهت مشاهده راهنمای کاربردی نخ های جراحی کلیک کنید.
نمایش در هر صفحه

نخ جراحی پلی گلیکولیک اسید کلسوت (Rastoro)

از دسته نخ های قابل جذب مصنوعی (Synthetic Absorbable Sutures) است که 100% از جنس پلی گلیکولیک اسید بوده و دارای پوشش کلسیم استئارات و پلی کاپرولاکتون (Calcium stearate and Polycaprolactone) می‌باشد. این نخ بصورت چند رشته بافته شده تولید و عرضه می‌شود.
تماس بگیرید

نخ جراحی پلی گلیکولیک اسید پلاس کلسوت (Rastoro Plus)

از دسته نخ های قابل جذب مصنوعی (Synthetic Absorbable Sutures) است که 100% از جنس پلی گلیکولیک اسید بوده و دارای پوشش کلسیم استئارات و پلی کاپرولاکتون (Calcium stearate and Polycaprolactone) می‌باشد. این نخ بصورت چند رشته بافته شده تولید و عرضه می‌شود. تنها تفاوت این نخ با نخ Rastoro خاصیت آنتی باکتریال بودن آن است.
تماس بگیرید

نخ جراحی پلی گلیکولیک اسید فست کلسوت (Rastoro Fast)

این نخ از دسته نخ های قابل جذب مصنوعی (Synthetic Absorbable Sutures) است که 100% از جنس پلی گلیکولیک اسید بوده و دارای پوشش کلسیم استئارات و پلی کاپرولاکتون (Calcium stearate and Polycaprolactone) می‌باشد. این نخ بصورت چند رشته بافته شده تولید و عرضه می‌شود. تفاوت این نخ با نخ Rastoro جذب سریع تر آن است.
تماس بگیرید

نخ جراحی ویکریل کلسوت (Radik)

از دسته نخ های قابل جذب مصنوعی (Synthetic Absorbable Sutures) است که از پلی گلاکتین ساخته شده و دارای پوشش کلسیم استئارات و پلی گلیکولید-لاکتید (Calcium stearate and Polyglicolide co-L-Lactide) می‌باشد. این نخ بصورت چند رشته بافته شده تولید و عرضه می‌شود.
تماس بگیرید

نخ جراحی ویکریل پلاس کلسوت (Radik Plus)

از دسته نخ های قابل جذب مصنوعی (Synthetic Absorbable Sutures) است که از پلی گلاکتین ساخته شده و دارای پوشش کلسیم استئارات و پلی گلیکولید-لاکتید (Calcium stearate and Polyglicolide co-L-Lactide) می‌باشد. این نخ بصورت چند رشته بافته شده تولید و عرضه می‌شود. مزیتی که این نخ نسبت به نخ Radik دارد، آنتی باکتریال بودن آن است.
تماس بگیرید

نخ جراحی ویکریل رپید کلسوت (Radik Fast)

از دسته نخ های قابل جذب مصنوعی (Synthetic Absorbable Sutures) است که از پلی گلاکتین ساخته شده و دارای پوشش کلسیم استئارات و پلی گلیکولید-لاکتید (Calcium stearate and Polyglicolide co-L-Lactide) می‌باشد. این نخ بصورت چند رشته بافته شده تولید و عرضه می‌شود. تفاوت این نخ با نخ Radik مدت زمان جذب کمتر آن است.
تماس بگیرید