جستجو
فیلترها

ماسکهای پزشکی

ماسک سوپاپ‌دار OMEGA مدل (HY8222 FFP2)

ماسک سوپاپ‌دار OMEGA یکی از انواع رایج ماسک برای استفاده عمومی در محیط بیرون از جمله در اجتماع، شلوغی و ازدحام است. این ماسک کمک می کند در صورت قرار گرفتن در معرض هوای آلوده‌، افرادی که دچار بیماری هایی از جمله بیماری های تنفسی می شوند، تا حد امکان محفوظ بمانند.
17,000 تومان

ماسک سه لایه پزشکی Titim

ماسک سه لایه کشی پزشکی Titim وسیله محافظتی یک بار مصرف است و برای مصارف مختلف از جمله پزشکی،مصارف عمومی و جلوگیری از ورود گرد و غبار و باکتری، انجام کارهای روزانه از جمله پرورش گیاه و باغبانی و حتی برای جلوگیری از سرماخوردگی استفاده می‌شود.
1,350 تومان

ماسک کودک سه لایه رها

ماسک کودک سه لایه رها وسیله محافظتی یک بار مصرف است و برای محافظت کودکان از سرماخوردگی و ورود گرد و غبار و آلودگی طراحی شده است.
2,590 تومان

ماسک سه لایه جراحی آویسا

ماسک سه لایه جراحی آویسا وسیله محافظتی یک بار مصرف است و برای مصارف مختلف از جمله پزشکی،مصارف عمومی و جلوگیری از ورود گرد و غبار و باکتری، انجام کارهای روزانه از جمله پرورش گیاه و باغبانی و حتی برای جلوگیری از سرماخوردگی استفاده می‌شود.
1,200 تومان

ماسک سه لایه کشی پاوان طب

ماسک سه لایه کشی پاوان طب؛ وسیله محافظتی یک بار مصرف است و برای مصارف مختلف از جمله پزشکی،مصارف عمومی و جلوگیری از ورود گرد و غبار و باکتری، انجام کارهای روزانه از جمله پرورش گیاه و باغبانی و حتی برای جلوگیری از سرماخوردگی استفاده می‌شود.
1,600 تومان

ماسک سوپاپ‌دار OMEGA مدل (HY8226 FFP3)

ماسک سوپاپ‌دار OMEGA، یکی از انواع رایج ماسک برای استفاده عمومی در محیط بیرون از جمله در اجتماع، شلوغی و ازدحام است. این ماسک کمک می کند در صورت قرار گرفتن در معرض هوای آلوده‌، افرادی که دچار بیماری هایی از جمله بیماری های تنفسی می شوند، تا حد امکان محفوظ بمانند.
20,000 تومان