بسته
0
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو
فیلترها

میبد یاس

معرفی شرکت سرنگ میبد یاس

شرکت میبد یاس واقع در شهرک صنعتی جهان آباد میبد در سال 1370 با هدف تولید سرنگ یکبار مصرف و انواع دستکش های طبی، صنعتی و خانگی احداث گردید و در سال 1374 تولیداتش را آغاز کرد و به اولین شرکت تولید کننده سرنگ سه قطعه ای در داخل کشور تبدیل شد. در حال حاضر این شرکت تولید کننده سرنگ های سه قطعه ای با حجم‌های 2.5- 5 و 10 سی سی می باشد. این شرکت با صرف هزینه های اضافی سعی در تولید محصولات با کیفیت بیشتر داشته و کیفیت را معیار اصلی تولیدات خود قرار داده تا همواره رضایت مشتریان را جلب کند.

درباره محصولات شرکت میبد یاس

سرنگ های سه قطعه ای به دلیل وجود قطعه سوم و همچنین مونتاژ سرسوزن بر روی سرنگ باعث شده اند تا حرکت پیستون داخل محفظه سرنگ یکنواخت تر صورت گیرد و عملیات تزریق با سهولت بیشتری انجام پذیرد. همچنین میزان آلودگی های ایجاد شده هنگام تزریق به دلیل مونتاژ شدن سرسوزن تا حد زیادی کاهش یافته است. مقدار حجم مرده (باقیمانده) و امکان نشتی در این نوع سرنگ ها به حداقل ممکن رسیده.

مراکز فروش سرنگ مید یاس

محصولات این شرکت را می توان از مراکز فروش تجهیزات پزشکی و همچنین داروخانه های سطح شهر، خریداری کرد.

با این وجود این مجموعه با نام تجاری هلث طب، زیرمجموعه شرکت سلامت مهرگردون، سعی دارند همانند نماینده های رسمی شرکت میبد یاس نسبت به فروش محصولات اقدام نماید.

می توانید با مراجعه به بخش تزریقات سایت هلث طب اقدام به خرید محصولات این شرکت نمایید.