جستجو
فیلترها
خبرخوان

اخبار حوزه سلامت

رییس کل بانک مرکزی گفت: علاوه بر تامین ارز واکسن های مورد نیاز وارداتی از کشور های اعلام شده قبلی، ارز مورد نیاز خرید واکسن از هند نیز تخصیص یافت.
رئیس کل بانک مرکزی ضمن بیان اینکه در ۱۰ ماهه امسال به رقم حدود ۱۴۰۰ هزار میلیارد تومان و حجم مجموعه سپرده ها با ۴۴ درصد رشد نسبت به ابتدای سال، در پایان دی ماه به حدود ۳۶۰۰ میلیارد تومان رسید، از تخصیص ارز مورد نیاز برای خرید واکسن از هند خبر داد.
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در خصوص برخی حاشیه های مطرح شده پیرامون سخنان گلایه آمیز روز گذشته وزیر بهداشت گفت: روی سخن و محتوای صحبتهای وزیر بهداشت مشخصتر از آن بود که برخی، تعمداً با تحریف و حذف مقدمه و موخره به دنبال انحراف مخاطب و افکار عمومی از اصل کلام ایشان باشند.
آلمان و فرانسه به واکسن آکسفورد اعتماد ندارند / کسی در صف نمی ایستد
وزیر بهداشت در پیامی به مناسبت روز مددکاری اجتماعی؛ نقش مددکاران اجتماعی در کاهش عوارض روانی اجتماعی ناشی از پاندمی کووید 19 انکار ناپذیر است
تفاهم نامه همکاری بین دو سازمان اورژانس کشور و پزشکی قانونی با هدف همکاری متقابل به منظور بهره گیری از قابلیت های طرفین در جهت افزایش فعالیت های مشترک آموزشی و پژوهشی و اجرایی در راستای ارتقای خدمت رسانی مناسب به مردم در حوادث و سوانح و ارتقای سامانه های آماری و پیشگیری از قصور پزشکی منعقد شد.
۶۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته جان باختند /شناسایی ۸۰۴۲ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور
با هدف بررسی مشکلات و مطالبات دانشجویان مقطع دستیاری و PHD؛ وبینار مشترک معاونت‌های «فرهنگی و دانشجویی» و « آموزشی» وزارت بهداشت برگزار شد
تاکید استاندار تهران بر رعایت پروتکل های بهداشتی؛ هر گونه عادی انگاری شرایط را سخت‌تر می کند
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران خبر داد: افزایش ۲۳ درصدی بیماران سرپایی نسبت به هفته گذشته