بسته
0
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو
فیلترها

رویان دارو

معرفی شرکت رویان دارو

با کمی دقت متوجه این موضوع می‌شوید که تغذیه روزانه ما تا حد زیادی به دام ها و طیور مربوط می‌شود. از طرفی رسیدگی به حیوانات خانگی نیز اهمیت بسیار بالایی دارد. شرکت تولیدی روبان دارو یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده محصولات دامی می‌باشد که با هدف حفظ سرمایه دامی کشور تاسیس شده است.

شرکت دارو سازی رویان دارو در سال 1384 با نام اولیه جامدات آفاق با هدف ارتقا سلامت و بهداشت جمعیت دام، طیور و آبزیان تاسیس گردید و با یک برنامه ریزی دقیق، برنامه توسعه صنعت خود را در قالب فاز های چهارگانه به کمک بهره گیری از نیرو های متخصص در بخش های مختلف (داروسازی، دامپزشکی، مهندسی و ...) تدوین کرد. 

فاز اول توسعه این صنعت، طراحی، ساخت و بهره برداری از کارخانه جدید تولید دارو های دامی بود که در طی نه ماه در شهرک صنعتی شرق استان سمنان به نتیجه رسید و در سال 1388 بهره برداری از این کارخانه بطور رسمی آغاز شد.

تنها دو سال پس از افتتاح فاز اول زمان لازم بود تا فاز دوم توسعه این صنعت با هدف راه اندازی خط تولید دارو های تزریقی دامپزشکی به سرانجام برسد. 

این شرکت در تلاش است تا در آینده ای نزدیک نسبت به راه اندازی فاز سوم و چهارم توسعه خود اقدام نماید. هدف راه اندازی فاز سوم و چهارم تولید داروهای تزریقی و خوراکی انسانی، واکسن های دامی، داروهای های تک و بایوتک می‌باشد.

دفتر مرکزی این شرکت شامل بخش های مختلف فروش، بازاریابی، تبلیغات و ... در تهران واقع شده است. قابل ذکر است که در هر مرحله از طرح توسعه این صنعت زمینه اشتغال زایی تا حد زیادی فراهم شده است و در طرح های بعدی نیز این صنعت در تلاش است تا زمینه اشتغال زایی را برای بیش از 100 نفر فراهم کند.

شرکت رویان دارو برای معرفی محصولات شرکت خود در سطح بین المللی کلیه محصولات خود را در بارکد بین المللی و ملی ثبت نموده است.

افتخارات:

  • اخذ استاندارد های ISO9002 در مدیریت
  • اخذ استاندارد GMP در تولید
  • اخذ گواهینامه استاندارد اروپا (CE) در سال 1391

محصولات:

محصولات غیر تزریقی شرکت رویان دارو شامل:

1) آنتی بیوتیک ها

2) ويتامين ها و مکمل ها

3) ضد كوكسيديوزها

4) ضدانگل ها

5) ضدعفوني كننده ها

6) اقلام دارويي ديگر

و محصولات تزریقی شرکت رویان دارو شامل:

1) آنتی بیوتیک ها

2) ضد التهاب ها

3) ضد انگل ها

4) هورمون ها

5) ویتامین ها و مکمل ها

6) متفرقه

می باشند.

مجموعه هلث طب، زیرمجموعه شرکت سلامت مهر گردون، سعی دارد تا محصولات شرکت رویان دارو را همانند نمایندگی های رسمی این شرکت عرضه نماید.

جهت مشاهده و خرید محصولات شرکت رویان دارو به سایت هلث طب، بخش محصولات دامپزشکی مراجعه نمایید.

ویتاجکت (Vitaject)

مولتی ویتامین ویتاجکت جهت رفع کمبود انواع ویتامین در انواع دام‌ها در زمان بیماری، ضعف، نقاهت و عدم رشد کافی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول بصورت تزریقی مصرف می‌شود.
تماس بگیرید

ویتامین ث 25% (Vitamin C 25%)

ویتامین ث 25% جزو ویتامین‌های محلول در آب است که حاوی 250 میلی گرم اسید آسکوربیک خالص می‌باشد. این محصول در موارد کم‌خونی، خونریزی، مسمومیت، التهاب دستگاه گوارش، ناباروری، مشکلات رشد و ... برای دام مورد استفاده قرار می‌گیرد.
تماس بگیرید

ویتامین ب1 (Vitamin B1)

ویتامین ب1 یک ویتامین محلول در آب است که شامل 200 میلی گرم تیامین هیدروکلراید می‌باشد. این محصول به درمان مسمومیت با سرخس عقابی در اسب، درمان پولیوآنسفالومالاسی در نشخوارکنندگان، درمان مسمومیت با سرب و اتیلن گلایکول در دام‌های کوچک و درمان‌ ‌کمبود تیامین در گوشتخوارانی که ماهی خام مصرف می‌کنند، کمک می‌کند.
تماس بگیرید

لیپوجکت (Lipo ject)

لیوپوجکت یا ویتامین AD3E از ویتامین‌های محلول در چربی است که برای درمان انواع بیماری‌های ناشی از کمبود ویتامین‌های E،D3،A در دام هدف موثر است.
تماس بگیرید

کوباجکت (Cobaject)

کوباجکت در اصل ترکیبی از فسفر آلی و ویتامین ب12 می‌باشد که می‌توان از آن برای بهبود سریع دوره نقاهت، کمک به افزایش رشد، درمان کاهش تولید مثل و ... استفاده کرد. نحوه مصرف این محصول بصورت تزریقی برای دام می‌باشد.
تماس بگیرید

ب کوجکت (B Coject)

ب کوجکت یا ویتامین ب کمپلکس (B Complex) در موارد بی اشتهایی، کم خونی، درمان مسمومیت، درمان استرس و ... به دام مورد نظر کمک می‌کند. نحوه مصرف این محصول بصورت تزریقی می‌باشد.
تماس بگیرید

آ، د3، ای، سی رویان (AD3EC Rooyan) - تزریقی

این محصول حاوی ویتامین های C ,E ,D3 ,A می‌باشد که به عنوان مکمل ویتامینی برای حیوانات استفاده می‌شود. همچنین برای درمان انواع بیماری های ناشی از کمبود ویتامین های ذکر شده و همچنین در دوران نقاهت و برای افزایش مقاومت در برابر عفونت و ... قابل استفاده هست. نحوه مصرف این محصول بصورت تزریقی می‌باشد.
تماس بگیرید

آ، د3، ای، سی رویان (AD3EC) - خوراکی

این محصول حاوی ویتامین های C ,E ,D3 ,A می‌باشد که به عنوان مکمل ویتامینی برای حیوانات استفاده می‌شود. ویتامین C موجود در این محصول مقاومت بدن طیور را در مواجه با استرس بالا می‌برد و سایر ویتامین ها که بصورت محلول در چربی هستند، باعث افزایش سطح ایمنی بدن طیور می‌شوند. نحوه مصرف این محصول بصورت خوراکی می‌باشد.
تماس بگیرید

ویتامین E + سلنیم رویان (Vitamin E + Selenium)

این محصول به درمان بیماری های ناشی از کمبود ویتامین ای و سلنیم از جمله بیماری ماهیچه سفید، نارسایی های تولید مثلی و کاهش مقاومت به عوامل عفونی کمک می‌کند. طریقه مصرف این محصول بصورت تزریقی برای دام می‌باشد.
تماس بگیرید

مولتی آمینوجکت (Multi Aminoject)

این محصول شامل انواع ویتامین ها و اسید آمینه می‌باشد که به بهبود ضریب تبدیل غذایی، کم خونی، علائم ناشی از کمبود انواع ویتامین ها و اسید آمینه و ... کمک می‌کند. طریقه مصرف این محصول بصورت تزریقی برای دام می‌باشد.
45,000 تومان

مولتی ویتامین و الکترولیت رویان (Multivitamin & Electrolyte)- پودر

این محصول بصورت پودر (قابل حل در آب) عرضه می‌شود و در مواقع بی اشتهایی و ضعف، کمبود رشد، کاهش تولید مثل، کاهش مقاومت بدن و ... در دام هدف قابل استفاده هستند.
تماس بگیرید

مکسی چوک رویان (MAXI CHOC)

این محلول خوراکی را می‌توان جهت تامین نیاز های حیاتی رشد و تولید مثل، کاهش تلفات، بهبود کیفیت پوسته تخم مرغ و ...در دام هدف استفاده کرد. همچنین پس از مصرف آنتی بیوتیک و دارو های ضد انگل استفاده از این محصول پیشنهاد می‌شود.
تماس بگیرید

مولتی ویتاپلاس رویان (Multi Vitaplus)

این محصول حاوی انواع ویتامین ها و مواد آلی می‌باشد که معمولاً در طیور گوشتی پس از مصرف آنتی بیوتیک و دوران نقاهت استفاده می‌شود. همچنین این محصول به کاهش استرس، افزایش تولید مثل، درمان مسمومیت های غذایی و ... کمک می‌کند.
تماس بگیرید

مگنیکل 3 (MAGNICAL 3)

مگنیکل 3 ترکیبی از ویتامین D3 و مواد معدنی می‌باشد که به رشد و افزایش تخم گذاری در طیور کمک می‌کند. همچنین هنگام نرمی و شکنندگی پوسته تخم مرغ های تولیدی می‌توان از این محصول استفاده کرد.
تماس بگیرید

لیور پلاس رویان (Liver plus)

این محلول ترکیبی از انواع ویتامین ها و مواد آلی می‌باشد که به بازیابی سلول های کبدی، کاهش ابتلا به بیماری، افزایش ترشح صفرا تنظیم میزان کلسترول، افزایش بهره وری دستگاه گوارش و ... در دام هدف کمک می‌کند.
170,000 تومان

رنال پلاس رویان (RENAL PLUS)

محلول خوراکی رنال پلاس در طیور به اختلالات ادراری و کلیوی مانند سنگ های ادراری، عفونت های کلیوی، مسمومیت های دارویی و ... کمک می‌کند.
تماس بگیرید

ویتاسلنیوم رویان (Vitaselenium)

این محلول خوراکی حاوی ویتامین E و سلنیوم می‌باشد و به عوارض ناشی از کمبود ویتامین E، سلنیوم و ویتامین B12 در دام کمک می‌کند. همچنین در مواردی همچون دیستروفی عضلانی، مشکلات باروری، کاهش رشد و ... در دام می‌توان از این محصول استفاده کرد.
تماس بگیرید

ویتامیکس رویان (Vitamix)

ویتامیکس رویان ترکیبی از انواع ویتامین های مورد نیاز بدن دام می‌باشد که به بالا بردن مقاومت بدن در مواقع بیماری و عوامل استرس زا کمک می‌کند. همچنین این مولتی ویتامین برای حفظ و نگهداری بافت های بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد. چون بدن طیور قادر به ساخت این ترکیبات نمی‌باشد باید بصورت خوراکی در برنامه غذایی حیوانات قرار گیرد.
تماس بگیرید

ویتامین ث 50% رویان (Vitamin C 50%)

از این محصول برای طیور می‌توان در مواقع استرس های ناشی از سرما و گرما، حمل و نقل، واکسیناسیون، شروع تولید مثل و ... استفاده کرد. همچنین به استحکام پوسته، جذب و مصرف آهن، سلنیوم، کروم و مس، سلامت پوست و ... کمک می‌کند.
205,000 تومان

ویتا رنیل (Vita Renyl)

این محصول در طیور بعد از مصرف آنتی بیوتیک، طی زمان های بحران و مواقع استرس مورد استفاده قرار می‌گیرد. طریقه مصرف این محصول بصورت پودر قابل خل در آب می‌باشد.
تماس بگیرید

الیگوکلسیفوس (Oligo-calciphos)

این محصول حاوی عناصری همچون مس، کلسیم، منیزیم، منگنز، آهن و ... می‌باشد که در انواع طیور در مواردی همچنون دوران رشد، دوران تولید مثل، پس از واکسیناسیون، پس از مصرف آنتی بیوتیک و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.
تماس بگیرید

نوتری وت (Nutri Vet)

این محصول شامل انواع ویتامین ها، اسید آمینه، مواد معدنی و انواع عناصر کمیاب می‌باشد که در طیور برای پیشگیری و درمان کمبود های تغذیه ای و همچنین در مواقع استرس ناشی از نوک چینی، واکسیناسیون، حمل و نقل و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.
تماس بگیرید

مینرامیکس (Mineramix)

مینرامیکس ترکیبی از انواع مواد معدنی مانند (کلسیم، فسفر، منیزیم، آهن، روی و...) می‌باشد که در انواع طیور در دوران رشد، اوج تخم گذاری، پس از واکسیناسیون، پس از مصرف آنتی بیوتیک و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.
تماس بگیرید

مینرال بی رویان (Mineral B)

این محصول ترکیبی از ویتامین های B و مواد معدنی می‌باشد که در طیور، به بهبود عوارض ناشی از کمبود ویتامین های بی از جمله کاهش تولید، افزایش ضریب تبدیل غذایی، کم خونی، التهاب های جلدی و ... کمک می‌کند.
تماس بگیرید

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
کمترین: بیشترین: 205,000 تومان
0 205000