بسته
0
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو
فیلترها

SMI

معرفی شرکت SMI

شرکت اس ام آی (SMI) اولین شرکت بلژیکی تولید کننده انواع نخ های جراحی می‌باشد که در سال 1987 در شهر سن ویت (St.Vith,Belgium) در شرق بلژیک تاسیس شد. این کمپانی علاوه بر نخ های جراحی محصولاتی مانند تیغ های جراحی، باند های جراحی، دسته های جراحی و ... تولید می‌کند ولی محصول اصلی این شرکت که بسیاری از افراد این شرکت را به واسطه آن می‌شناسند، نخ های جراحی این شرکت می‌باشد.

کمپانی SMI از ابتدای کار تمام محصولات خود را بر طبق استاندارد های بین المللی تولید کرد و توانست گواهینمامه های ISO EN 13485 و GMP را دریافت کند. محصولات شرکت با جدید ترین تکنیک های موجود تولید می‌شود و تمامی مواد بکار رفته و محصول نهایی توسط تیم کنترل کیفیت ارزیابی می‌شود. با این حساب می‌توان به کیفیت بالای محصولات این شرکت پی برد.

محصولات شرکت SMI امروزه به بیش از 120 کشور جهان صادر می‌شود. در همین زمینه شرکت اس ام آی توانست جایزه Royal Export Award 2000 را هیئت تجارت خارجی بلژیک دریافت کند.

نخ های جراحی SMI

کمپانی SMI انواع نخ های جراحی قابل جذب و غیر قابل جذب را در سایز های USP 12-0 تا USP 6 به همراه انواع سوزن ها تولید و عرضه می‌کند.

در زیر به تریتیب نخ های قابل جذب، غیر قابل جذب و سوزن (needle) ها را مشاهده می‌کنید.
جهت مشاهده و خرید نخ های جراحی شرکت SMI به سایت هلث طب، بخش نخ های جراحی مراجعه نمایید.

نمایش در هر صفحه

نخ جراحی ویکریل Surgicryl 910) SMI)

این نخ از جنس پلی گلاکتین بوده و از دسته نخ های قابل جذب غیر طبیعی می‌باشد که بصورت چند رشته بافته شده تولید می‌شود. این نخ دارای پوششی از جنس کلسیم استئارات و پلی گلیکولید لاکتید (Calcium stearate & Poly-glycolide-co-L-lactide) می‌باشد و در بسته های 12 عددی عرضه می‌شود.
تماس بگیرید

نخ جراحی پلی گلیکولیک اسید Surgicryl PGA) SMI)

این نخ از جنس پلی گلیکولیک اسید بوده و از دسته نخ های قابل جذب غیر طبیعی می‌باشد که بصورت چند رشته بافته شده تولید می‌شود. این نخ دارای پوششی از جنس کلسیم استئارات و پلی کاپرولاکتون (Polycaprolactone and calcium stearate) می‌باشد و در بسته های 12 عددی عرضه می‌شود.
تماس بگیرید

نخ جراحی پلی گلیکولیک اسید فست Surgicryl Rapid) SMI)

این نخ از جنس پلی گلیکولیک اسید بوده و از دسته نخ های قابل جذب غیر طبیعی می‌باشد که بصورت چند رشته بافته شده تولید می‌شود. این نخ دارای پوششی از جنس کلسیم استئارات و پلی کاپرولاکتون (Polycaprolactone and calcium stearate) می‌باشد و در بسته های 12 عددی عرضه می‌شود. تفاوت این نخ با نخ پلی گلیکولیک اسید معمولی، قابلیت جذب سریع تر آن است.
تماس بگیرید

نخ جراحی مونوکریل Surgicryl Monofast) SMI)

این نخ از جنس پلی گلیکاپرون بوده و از دسته نخ های قابل جذب غیر طبیعی می‌باشد که بصورت تک رشته تولید می‌شود. این نخ هیچگونه پوششی نداشته (Uncoated) و در بسته های 12 عددی عرضه می‌شود.
تماس بگیرید

نخ جراحی پی دی اس Surgicryl Monofilament) SMI)

این نخ از جنس پلی دیوکسانون بوده و از دسته نخ های قابل جذب غیر طبیعی می‌باشد که بصورت تک رشته تولید می‌شود. این نخ هیچگونه پوششی نداشته (Uncoated) و در بسته های 12 عددی عرضه می‌شود.
تماس بگیرید

نخ جراحی کتگات پلین Catgut Plain) SMI)

این نخ از جنس کلاژن موجود در دیواره روده حیوانات ساخته شده و از دسته نخ های قابل جذب طبیعی می‌باشد که بصورت چند رشته پیچیده شده (در ظاهر تک رشته) تولید می‌شود. این نخ هیچگونه پوششی نداشته (Uncoated) و در بسته های 12 عددی عرضه می‌شود.
تماس بگیرید