بسته
0
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو
فیلترها

کیسه ادرار

کیسه ادرار

کیسه ادرار از یک کیسه به همراه تیوب تشکیل شده است و یک سوکت کوچک در انتهای تیوب قرار دارد که به واسطه آن، کیسه ادرار تخلیه می‌شود. سوندی که به کیسه ادرار متصل می‌شود یک لوله پلاستیکی انعطاف پذیر است که از طریق آلت تناسلی به مثانه وصل شده و ادرار را تخلیه می‌کند. . موارد استفاده از آن عبارتند از : انسداد مجرای ادرار، لوله ای است که ادرار را از مثانه خارج می کند ، آسیب به مجرای ادراری ، بیماری پروستات در مردان ، نقایص هنگام تولد در دستگاه ادراری ، سنگ کلیه، حالب یا مثانه ، ضعف مثانه یا آسیب عصبی ، تومورهای دستگاه ادراری یا اندام‌های تولید مثل

کیسه ادرار (یورین بگ) شیر صلیبی ساخت چین

کیسه‌های ادرار (یورین بگ) شیر صلیبی، نشتی ندارد و دریچه یک طرفه طراحی شده در محل جانکشن لوله سوند به کیسه، مانع از برگشت (Reflow) ادرار می‌شود.
2,860 تومان

کیسه ادرار نوزاد

کیسه ادرار نوزاد که همان"یورین بگ" است، برای نمونه گیری ادرار نوزادان دختر و پسر استفاده می‌شود و معمولا لوله ای نرم و منعطف است که در مجاری ادراری و مثانه بیمار کار گذاشته می ‌شود و ادرار را به کیسه ادراری انتقال می‌دهد.
تماس بگیرید

کیسه ادرار نوزاد دخترانه گل بند

کیسه ادرار دخترانه؛ لوله ادراری است که در مجاری ادراری و مثانه کودک قرار می‌گیرد و ادرار را به کیسه ادراری انتقال می‌دهد.
2,860 تومان