بسته
0
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو
فیلترها

ضد التهاب

ضد التهاب

تولفاجکت رویان (Tolfaject)

با توجه به مکانیسم دارو، تولفنامیک اسید در موارد زیر مورداستفاده قرار می‌گیرد:‌ جهت درمان و کنترل دردهای عضلانی – اسکلتی در گاو، سگ و گربه‌ جهت کنترل التهاب و درد در بیماری ورم پستان به همراه سایر آنتی‌بیوتیک‌ها در گاو در التهاب‌های ناشی از عفونت‌های ریوی ‌‌(BRD) که همراه با آنتی‌بیوتیک مصرف می‌گردد. (در گاو)
تماس بگیرید

متاژین رویان (Metagin)

متاژین | Metagin در مواردی که نیاز به اثرضد درد، ضد اسپاسم، ضد تب و ضد التهاب متامیزول باشد به کار برده می شود.‌
تماس بگیرید

ملوکسی مکس رویان (Meloximax)

ملوکسی مکس رویان | Meloximax Rooyan یک داروی ضدالتهاب‌ غیراستروئیدی (NSAIDs) با خواص ضدالتهابی، آنتی اگزودایی (ترشحی)، ضددرد وضد تب می باشد که این اثرات از طریق مهار سیکلواکسیژناز، فسفولیپاز‌ و مهار سنتز پروستاگلندین ایجاد می‌گردد.
تماس بگیرید

دگزاوت رویان (Dexa Vet)

دگزاوت® - ®Dexa Vet
تماس بگیرید

کارپروجکت رویان (Carproject)

کارپروجکت® | ®Carproject به عنوان یک ضدالتهاب، ضد تب و ضد درد در کاهش این موارد در بیماری های التهابی مانند ورم پستان حاد و بیماری های تنفسی به کار می رود. ‌
تماس بگیرید

بوتاجکت رویان (Butaject)

این ترکیب در رفع ‌التهاب، تب و درد مصرف می شود.‌ضد التهاب موثر در التهاب‌های بوجود آمده در سیستم عضلانی و اسکلتی مانند آرتریت، استئو آرتریت، لامینیت و تاندونیت، افزایش دما و عوارض التهابی ناشی از ضربه یا عفونت های میکروبی.
تماس بگیرید

کتومکس رویان (Ketomax)

کتومکس | Ketomax در گاو و اسب بویژه اسب های کورس بعنوان یک داروی مسکن و ضدالتهاب و ضدتب قوی مورد استفاده قرار می گیرد.
تماس بگیرید

اوبرولکسین (Ubrolexin)

این محصول جهت درمان ورم پستان های بالینی در گاو های شیری در زمان شیرواری که به علت رشد باکتری های حساس به سفالکسین و کانامایسین روی می‌دهد، استفاده می‌شود. این محصول حتماً بصورت تزریق پستانی باید مصرف گردد.
تماس بگیرید

متاکم (Metacam)

متاکم یک داروی ضدالتهاب غیراستروئیدی است که برای درمان عفونت های حاد تنفسی به همراه آنتی بیوتیک مخصوص جهت کاهش علائم بالینی در گاو مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین به درمان اسهال و ورم های حاد پستانی در گاو و گوساله کمک می‌کند.
تماس بگیرید