بسته
0
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو
فیلترها

ضد انگل

ضد انگل

ایمیدوکارب دی پروپیونات رویان (Imidocarb Dipropionate)

ایمیدوکارب دی پروپیونات علیه عفونت های ناشی از بابزیوز در گوسفند، گاو، اسب و سگ، آناپلاسموز در گاو و همچنین ارلیشیوز در سگ موثر می باشد.
تماس بگیرید

فنبندازول 2.5% رویان (Fenbendazole 2.5%)

فنبندازول 2.5% | Fenbendazole 2.5% بر مراحل نوزادهای در حال رشد و خفته و بالغ نماتودهای لوله گوارش گوسفند و بز و بالغ کرم های ریوی آنها، سستودهای بالغ لوله گوارش نشخوارکنندگان، نماتودهای بالغ و سستودهای لوله گوارش تک سمی‌ها و گوشتخواران موثر است
تماس بگیرید

دیمینازن استوریت رویان (Diminazene Aceturate)

دیمینازن استوریت رویان | Diminazene Aceturate Rooyan جهت درمان گونه های مختلف بابزیوز مانند B.canis ، B.bovis و ‌B.ovis‌، B.equi همچنین درمان تریپانوز و میازیس ناشی از T.theileri‌، T.equinum‌، T.evansi‌، T.congolense‌، T.vivax‌، ‌T.equiperdum به کار برده می شود.
تماس بگیرید

کلوزانتل 10% رویان (Closantel 10%)

همراه با سایر دارو های ضد انگل، ترکیبات دارویی حاوی کلر و فسفر آلی، مصرف نگردد.
تماس بگیرید

آیورمکتین + کلوزانتل رویان (Ivermectin + Closantel)

هر میلی لیتر از آیورمکتین + کلوزانتل | Ivermectin + Closantel حاوی 125 میلی گرم کلوزانتل و 5 میلی گرم آیورمکتین می باشد.
تماس بگیرید

دکتومکتین رویان (Dectomectin)

دورامکتین برای درمان و کنترل آلودگی‌های انگلی داخلی و خارجی در دام‌ها استفاده می‌شود.‌‌‌
تماس بگیرید

آیور وان رویان (Iver 1)

از آیور وان رویان | Iver 1 Rooyan برای درمان و کنترل آلودگی‌های انگلی داخلی و خارجی در دام‌های مختلف استفاده می‌شود.‌
تماس بگیرید

بوپاجکت رویان (Bupaject)

بوپاجکت | Bupaject دارویی است که برای درمان تمام اشکال بیماری تیلریوز گاو
تماس بگیرید

تری دکتین رویان (Tridectin)

برای درمان عفونت‌های انگلی ترکیبی ناشی از گونه‌های مختلف نماتودها و فلوک ها که به موکسی‌ دکتین و تریکلابندازول حساس هستند استفاده می‌شود.
تماس بگیرید

(زد) آلبندازول 2.5% رویان (Z-Albendazole 2.5%)

آلبندازول یک داروی ضد انگل وسیع الطیف مؤثر بر روی کرم های دستگاه تنفس، کرم های نواری و گرد دستگاه گوارش و فرم بالغ فاسیولا در گاو، گوسفند و بز می باشد که روی مراحل لاروی (نابالغ) اکثر کرم های انگلی و تخم انگل ها نیز مؤثر است.
تماس بگیرید

(زد) آلبندازول+کبالت+سلنیوم رویان (Z-Albendazole+Cobalt+Selenium)

یک ضد انگل وسیع الطیف برای کنترل آلودگی های ناشی از کرم های گرد بالغ و نابالغ در حال رشد معدی – روده ای، ریوی، کرم های نواری و کپلک بالغ کبدی در گاو و گوسفند می باشد.
تماس بگیرید

نیکلوسُل رویان (Niclosol)

سوسپانسیون نیکلوسُل | Niclosol در درمان بیماری های انگلی ناشی از کرم های پهن و نواری و همچنین برای کنترل و متوقف نمودن چرخه زندگی فلوک های مخروطی شکل که هنوز بالغ نشده اند، در بز، گوسفند و گاو مورد استفاده قرار می گیرد. ‌
تماس بگیرید

لوامیزول 7/5% رویان (Levamisole 7.5%)

لوامیزول 7/5% | Levamisole 7.5% می تواند در موارد گاستروانتریت انگلی و بیماری های تنفسی انگلی ایجاد شده توسط مراحل نوزادی و بلوغ ارگانیسم های حساس به دارو استفاده شود.
تماس بگیرید

لوامیزول+تریکلابندازول8/75% رویان (Levamisole+Triclabendazole 8.75%)

تریکلابندازول بر چرخه زندگی انگل از مرحله نابالغ تا بلوغ به طور کامل اثر دارد.
تماس بگیرید

کلوزانتل 5% رویان (Closantel 5%)

سوسپانسیون کلوزانتل از راه خوراکی به وسیله مایع خوران (drenching gun) تجویز می شود
تماس بگیرید

کلونیل رویان (Clonil)

سوسپانسیون کلوزانتل + مبندازول می‌تواند جهت پیشگیری و درمان بیماری های حاصل از موارد ذیل بکار رود:‌ نماتودها و سستودهای لوله گوارش و فاسیولیازیس ناشی از فاسیولا هپاتیکا و فاسیولا ژیگانتیکا
تماس بگیرید

آلبندازول 2/5% رویان (Albendazole 2.5%)

آلبندازول 2/5% رویان | Albendazole 2.5% Rooyan یک داروی ضد انگل وسیع الطیف مؤثر بر روی کرم های دستگاه تنفس، کرم های نواری و گرد دستگاه گوارش و فرم بالغ فاسیولا در گاو، گوسفند و بز می باشد که روی مراحل لاروی (نابالغ) اکثر کرم های انگلی و تخم انگل ها نیز مؤثر است.
تماس بگیرید

آلبندازول+کبالت+سلنیوم رویان (Albendazole+Cobalt+Selenium)

ندازول+کبالت+سلنیوم | Albendazole+Cobalt+Selenium یک ضد انگل وسیع الطیف برای کنترل آلودگی های ناشی از کرم های گرد بالغ و نابالغ در حال رشد معدی – روده ای، ریوی، کرم های نواری و کپلک بالغ کبدی در گاو و گوسفند می باشد. این محصول همچنین از بین برنده تخم کرم های گرد و کپلک نیز می باشد بنابراین باعث کاهش آلودگی های ثانویه می شود.
تماس بگیرید

مایتو فید پلاس رویان (Mito fade Plus)

ضد شپشک طیور ( جرب قرمز)
تماس بگیرید

آپی لایف وار (ApiLifeVar)

آپی لایف وار | ApiLifeVar ، داروی دامپزشکی برپایه روغن‌های ضروری
تماس بگیرید

قرص ضد انگل سگ و گربه آنتی هلم وی اس – VS Anti Helm

قرص ضد انگل سگ و گربه آنتی هلم را جهت درمان عفونت های انگلی در این حیوانات مورد استفاده قرار می دهند که می تواند آنها را نسبت به این بیماری ایمن کند.درمان و پیشگیری از ابتلا به بیماری های انگلی در حیواناتی نظیر سگ و گربه بسیار مهم و حیاتی می باشد. چرا که این بیماری قابل سرایت به انسان بوده و جزء بیماری های مشترک بین انسان و حیوان می باشد.
تماس بگیرید

قرص های ضد انگل مورد استفاده در سگ ها و گربه- پرازیکوانتل

پرازیکوانتل برای درمان دیپیلیدیوم کانینوم، تنیا پیزیفورمیس و اکینوکوکوس گرانولوزیس در سگ ها و دیپیلیدیوم کانینوم و تنیا تنیافورمیس در گربه ها مصرف می شود. دوز واحد معمولا موثر است،
تماس بگیرید

کتامین آلفاسان %10 - Ketamine 10% 50ml

كتامين به عنوان يك بيهوش كننده عمومي براي اعمال جراحي يا تشخيص كوتاه مدت كه به شل شدن عضلات اسكلتي نياز ندارند، مصرف مي‌شود. كتامين همچنين به عنوان داروي كمكي همراه با ساير داروهاي بيهوش كننده مصرف مي‌شود.
تماس بگیرید

زایلازین - xylazine 30ml

تماس بگیرید