بسته
0
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
جستجو
فیلترها

یزد سرنگ

معرفی شرکت یزد سرنگ

کارخانه تولیدی یزد سرنگ در استان یزد واقع در شهرک صنعتی یزد در سال 1365 به منظور تولید انواع سرنگ یکبار مصرف احداث گردید. این شرکت به منظور شروع تولیدات خود، ماشین آلاتی از قبیل ماشین های تزریق، قالبها، دستگاه های چاپ و مونتاژ، سیستم بسته بندی و سیستم کامل استریل را از شرکت ENGEL اتریش تهیه کرد. در سال 1373 با اضافه کردن 2 خط تولید انسولین و سرنگ 20 سی سی ظرفیت تولید خود را به 70 میلیون عدد در سال رساند و در سال 1384 با تولید سرنگ خود تخریب 5 سی سی و سرنگ یکبار مصرف دندانپزشکی ظرفیت تولید خود را به 128 میلیون عدد افزایش داد. این شرکت با استفاده از روش تولید GMP (شرایط خوب تولید-Good Manufacturing Practice) استاندارد های ملی ایران و سیستم مدیریت کیفیت سعی در بهبود کیفیت و رضایت بخشی مشتریان را دارد. 

امروزه این شرکت با تولید سرنگ های خود تخریب 0.5 میلی لیتر و 0.5 میلی لیتر سه تکه ای، سرنگ انسولین 1 میلی لیتر، سرنگ لوئرلاک 2.5 سی سی، 5 سی سی، 20 سی سی و 50 سی سی و سرنگ های 2 سی سی، 5 سی سی و 10 سی سی دو تکه ای و سه تکه ای، 3 سی سی سه تکه ای، 20 سی سی سه تکه ای، 50 سی سی گاواژ و انواع سرنگ های یکبار مصرف دندانپزشکی تولیدات سالانه خود را به 150 میلیون عدد رسانده است.

 اهداف بعدی این شرکت تکمیل محصولات پزشکی از جمله سر سوزن و آنژیوکت و همچنین تولید سرنگ های خود تخریب در حجم های مختلف می باشد.

با مشاهده کاتالوگ محصولات شرکت یزد سرنگ می توانید با تنوع و مشخصات محصولات آشنا شوید.

با مراجعه به بخش تزریقات سایت هلث طب اقدام به خرید محصولات این شرکت نمایید.

سرنگ 20 سی سی سه تکه یزد

کاربرد سرنگ ۲۰ سی‌سی پیستون‌دار لوئراسلیپ یزد، تزریق انواع آنتی‌بیوتیک‌ها و مواد بیهوشی به صورت عضلانی و تزریق زیرپوستی است. همچنین می‌توان با استفاده از این سرنگ، نمونه برداری آزمایشگاهی بدون سرسوزن و آزمایش‌های بالینی را انجام داد.در سرنگ های سه تکه یزد، پیستون به صورت کامل از بدنه سرنگ خارج و جدا میگردد.
آشنایی با  راهنمای کاربردی سرنگارتباط با ما واتسپارتباط با ما واتسپ
3,900 تومان

سرنگ50 سی سی لوئرلاک یزد

کاربرد سرنگ ۵۰ سی‌سی پیستون‌دار، تزریق انواع آنتی‌بیوتیک‌ها و مواد بیهوشی به صورت عضلانی و تزریق زیرپوستی است. همچنین برای انجام نمونه برداری های آزمایشگاهی بدون سرسوزن و آزمایش‌های بالینی نیز از این سرنگ استفاده می‌شود.
آشنایی با  راهنمای کاربردی سرنگارتباط با ما واتسپارتباط با ما واتسپ
9,200 تومان

سرنگ 2 سی سی سه تکه یزد

سرنگ 2 میلی لیتر سه تکه یزد معمولاً برای تزریقات فشار بالا و همچنین زیر پوستی مورد استفاده قرار می گیرد.
از 990 تومان

سرنگ 3 سی سی سه تکه یزد

سرنگ 3 سی سی سه تکه یزد شامل سر سوزن، بدنه و گسکت بصورت جداگانه است و بطور عمده برای تزریقات زیر پوستی و وریدی استفاده می شود.
1,050 تومان

سرنگ 5 سی سی دو تکه یزد

سر سوزن این محصول از بدنه جدا می باشد و معمولاً برای تزریقات زیر پوستی و وریدی مورد استفاده قرار می گیرد.
1,270 تومان

سرنگ 5 سی سی سه تکه یزد

سرنگ 5 میلی لیتر سه تکه یزد برای تزریقات زیر پوستی و وریدی مورد استفاده قرار می گیرد. سرسوزن این محصول از بدنه جدا بوده و برای کاهش نشتی از گسکت در این محصول استفاده می شود.
1,425 تومان

سرنگ 5 سی سی لوئرلاک سه تکه یزد

سرنگ 5 میلی لیتر لوئرلاک سه تکه یزد برای تزریقات زیر پوستی استفاده می شود. به دلیل لوئرلاک بودن نوک سرنگ و همچنین وجود گسکت در آن امکان نشتی و جدا شدن سرسوزن هنگام تزریق تا حد زیادی کاهش یافته است.
1,425 تومان

سرنگ 10 سی سی دو تکه یزد

در این نوع سرنگ سرسوزن از بدنه جدا می باشد و معمولاً این نوع سرنگ برای اعمال پزشکی و کاتتر استفاده می شود.
از 1,350 تومان

سرنگ 10 سی سی سه تکه یزد

سرنگ های 10 میلی لیتر سه تکه یزد برای استفاده در لوله های پزشکی و اعمال پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند. در این نوع سرنگ سرنگ سرسوزن از بدنه جدا می باشد و همچنین به دلیل سه تکه بودن یک گسکت نیز همراه با سرنگ می باشد.
2,010 تومان

سرنگ 2 سی سی دو تکه یزد

از سرنگ 2 میلی لیتر دو تکه یزد برای تزریقات زیر پوستی و وریدی استفاده می شود. سر سوزن این نوع سرنگ به دلیل دو تکه بودن از بدنه سرنگ جدا می باشد.
1,230 تومان

سرنگ 2/5 سی سی لوئرلاک سه تکه یزد

سرنگ های 2/5 سی سی لوئرلاک یزد به دلیل حجم کم معمولاً برای تزریقات زیرپوستی مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع سرنگ به دلیل سه تکه بودن بر خلاف سرنگ های دو تکه دارای گسکت می باشد که امکان نشتی را کاهش می دهد.
1,320 تومان

سرنگ 50 سی سی گاواژ یزد

هر گاه هدف تزریق یا خارج کردن مقدار زیاد مواد باشد می توان از این نوع سرنگ استفاده کرد. سرنگ 50 میلی لیتر گاواژ یزد به دلیل حجم زیادی که نسبت به سایر سرنگ ها دارد برای تزریق مواد خوراکی به معده، شستشوی معده و همچنین خارج کردن ترشحات از بدن بیماران استفاده می شود.
8,200 تومان

سرنگ 20 سی سی لوئرلاک یزد

سرنگ 20 سی سی لوئرلاک یزد به دلیل پیچ شدن سرسوزن (Needle) و برل امکان جدا شدن سرسوزن را ندارد. در این حالت امکان ورود هوا و همچنین نشتی ماده داخل سرنگ به حداقل می رسد.
4,200 تومان

سرنگ 0.5 سی سی خود تخریب یزد

سرنگ خود تخریب یزد پس از یکبار مصرف از کار افتاده و امکان استفاده مجدد از آن نیست، به همین دلیل امکان انتقال بیماری در این نوع سرنگ ها صفر است. از این نوع سرنگ بطور عمده برای واکسیناسیون استفاده می شود.
تماس بگیرید

سرنگ انسولین 1 سی سی یزد

استفاده از سرنگ انسولین یکی از رایج ترین و در عین حال ارزان ترین راه های تزریق انسولین می باشد. همچنین افراد دیابتی که از ترکیب دو نوع انسولین استفاده می کنند، می توانند از این نوع سرنگ استفاده کنند.
1,370 تومان